Xhentilmeni Keanu Reeves (FOTO – VIDEO)

Ndodh rrallë që të shohësh një person VIP të udhëtojë me metro. Këtë e bën një prej aktorëve më të njohur, Keanu Reeves. Por, nuk është ky lajmi. Reeves ka qenë i ulur dhe ka parë një femër në këmbë. Si një xhentilmen i vërtetë, Reeves është ngritur dhe i ka liruar vendin e saj. Në botën e Reeves këto gjëra ndodhin shumë rralë, dhe për këtë arsye aktori i njohur meriton veçse vlerësim për këtë gjest të vogël, por shumë domethënës.

REMOTE_ADDR:[]

9 komente në “Xhentilmeni Keanu Reeves (FOTO – VIDEO)”

 1. miri suedi says:

  ku ka qelluar kamera qe e ka filmuar vetem kete.thjesht finta.

 2. LOLA says:

  Sa i mire qe eshte dreqi

  1. Tironci Lugano says:

   LOLA
   Me duket se ekam lexu kete shprehje me nje vend.Me kopjo shum shum ja hedh noi provimi por jo klases:))

 3. LOLA says:

  hahahahahhahahahhaha ku e ke degjuar mo une se kam zakon dhe te kopjoj pa jo per gje

 4. LOLA says:

  eeeehhhhhhh une ne preher i isha ulur dhe se kisha lene te ngrihej :)))))me pelqen shume

 5. paraziti says:

  kush i ha keto kollare! gentel men aspi!

 6. Anduelinda says:

  O Lola une sa e pashe foton e tij mendova te shkruaj shprehjen qe ke shkruajtur ti por kur lexova komentet thashe mos te kopjoja se do me qortonte Tironci Lugano. (E verteta eshte se ke kopjuar dike. Gjeje vete)

  King eshte. Nuk plaket fare

 7. LOLA says:

  nuk e di pse ke behet llafi as nuk e kam idene me ndihmo pak po deshe

 8. I don’t even understand how I stopped up here, however I believed this post used to be great. I don’t know who you’re however certainly you are going to a well-known blogger in case you are not already 😉 Cheers!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *