Candice Swanepoel, një “engjëll i vërtetë” (FOTO)

Candice Swanepoel është ‘ëngjëlli’ i firmës më të njohur amerikane të veshmbathjeve “Victoria’s Secret” dhe sapo ka realizuar një set fotografish për të reklamuar linjën e re të bikinit.

Si gjithmonë, Candice në një formë të shkëlqyer fizike, na rizgjon dëshirën për pushimet verore, për plazhin, rërën dhe diellin e nxehtë. Për më tepër ju ftojmë të shijoni vetë fotografitë.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...