Candice Swanepoel, një “engjëll i vërtetë” (FOTO)

Candice Swanepoel është ‘ëngjëlli’ i firmës më të njohur amerikane të veshmbathjeve “Victoria’s Secret” dhe sapo ka realizuar një set fotografish për të reklamuar linjën e re të bikinit.

Si gjithmonë, Candice në një formë të shkëlqyer fizike, na rizgjon dëshirën për pushimet verore, për plazhin, rërën dhe diellin e nxehtë. Për më tepër ju ftojmë të shijoni vetë fotografitë.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Candice Swanepoel, një “engjëll i vërtetë” (FOTO)”

 1. Modestia says:

  Kreto lloj femrash te shkaterojne jeten,jane bukuri qe vrasin.
  Modestia.

  1. Aishja prej Sauku says:

   E bukur osht,nji perzjerje mes Kameron Diasit dhe Diane Kruges,por i mungon sex-pila,e kaptoni ju se cfar du me thane,nuk osht femen qi te nderzen,sic jom une.Kur dal une tek barishtja e Lul Bashes,ene kalit te Skenderbeut duket sikur i rriten permasat,ene nga 15 katshi me vijn fishkllimat,po c’ti boj hoxhes ene autopalantat e xhamise mi corjentojne te degjumet e kumplimentave.

   1. stalinsali says:

    Hahahahahahahahaha, e modhe je

 2. miri suedi says:

  kete eshte ta mbash per medaljon, tek rypi pantallonave.qeka si cupa cups.

 3. paraziti says:

  ta kesh ket gru… e bon nji arrest shpie me qef!

 4. hahaha says:

  ciljeta me fustan dhe prape duket si prostitute ndersa candice me kostume banjo dhe rrezaton klase.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *