Selanik, 16-vjeçarja shqiptare gjendet e masakruar me të dashurin e saj grek

Mediat greke kanë raportuar një ngjarje tragjike. Një vajzë 16-vjeçare, me origjinë nga Korça, është gjendur e vdekur së bashku me të dashurin e saj grek, që kishte të njëjtën moshë. Sipas policisë greke, viktima është Kristiana Miçani, nga Drenova e Korçës. Ajo jetonte në Greqi me të atin.

Kufoma e vajzës u gjet pranë trupit të pa jetë të një shtetasi grek nga fshati Xanthi, 16 vjeç, i njohur si mik i ngushtë i vajzës shqiptare.

Mësohet se dy të rinjtë ishin zhdukur prej një muaji, ndërsa policia bëri me dije se ata janë vrarë në mënyrë makabre.

Ende nuk ka asnjë pistë rreth autorëve dhe vrasësve të tyre.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “Selanik, 16-vjeçarja shqiptare gjendet e masakruar me të dashurin e saj grek”

 1. BERISHA LARGOHU. PA PROTSTA DO TE THOT TE MBASH BERISHEN NE PUSHTET! says:

  Shqiptaret vrasin njeri-tjeterin, kjo eshte nje vrasje nga shtetasit me pasaport shqiptare.

  1. Zigur Qarri says:

   Ndjese u paste shpirti dhe ngushellime te dyja familjeve.
   Lajmi thote edhe per nje shtetas grek te vrare.
   Ndoshta edhe mund te jete ashtu si thua ti.
   Por supozimi yt i padiskutueshem me ben te dyshoj se je lidhur me sherbiminn informativ grek.

   1. tourkofagos says:

    zike mavria,nxirre pak ate list/carcafin me alvanozet e vrare ne Greqi…..!!
    Respekt per viktimat,iken pa e filluar jeten,fatale!

    1. Zigur Qarri says:

     Lipe,ti don çarçafin apo qefinin?
     Je aktivizuar ne menyre pasive sot.
     Je ne çdo aspekt pasiv?

 2. elinor bahiti says:

  Me siguri qe jane rrahur ne menyre brutale nga moshtaret e tyre. Keto lloj vrasjesh, ku nje grup te rinjsh masakrojne moshatarin e tyre per arsye inati apo xhelozie, ndodhin shpesh. Keqardhje per te dy!

 3. London says:

  faji I sali berishes se ketu tek gazeta tema per cdo gje qe ndodh ne bote eshte faji I berishes

  1. APOKALYPSIS says:

   Ne fakt ti po e kruan ketu se s’po merret njeri me plehren ne kete rast!!
   Shume keqardhje per te rinjte!!
   Mund te kete qene dhe per grabitje e perdhunim te goces, dhe zakonisht kto i bejne monstra qe zakonisht nuk kane nacionalitet!!
   Jane shtuar dhe monstrat aziatike tani ne GR!!

   1. MONSTRAT S’KAN NACIONALITET. BRAVO

  2. Dean says:

   Jo!, PSIKOPATI sali birisha Akuzohet per vrasjen e 4 njerezve te pafajshem ne Bulevard.
   Une nuk besoj se kete krim e ka bo PSIKOPATI.
   Pastaj,”my Albanian bro.,”,birisha te rruan topet tek e tek.Ai thjesht perdor Killer te pagum.

   1. shkodrani says:

    mos harro edhe 26 te Gerdecit……….

  3. refugjati says:

   Jo o londra ti don te thuash se per cdo gje behet me faj berisha.
   Ketu ne kete rast nuk ka vend kjo,Por ne te gjitha rastet qe ndodhin brenda teojeve shqiptare (por edhe ne vendet e tjera ku ka te beje me shqiperine) fajin e ka vetem nje person qe eshte antishqiptare qe quhet sali vuçidoli.
   dakot londra

  4. BERISHA LARGOHU. PA PROTSTA DO TE THOT TE MBASH BERISHEN NE PUSHTET! says:

   Nuk tha kush qe ishte faji i Berishes, pse manipolon duke prodhuar marrezira?? Per ju London e kisha kete koment.

  5. Albann says:

   Berisha eshte kanceri i Shqiperise.Dhe kanceri sjell shume vdekje dhe dhimbje.Po jo te gjithe vdesin prej kancerit…
   Mos u shqeteso London.Ne Berishen s po e akuzojme per vrasjen e kater demostruesve para zyres se tij dhe jo ta akuzojme per nje vrasje ne Greqi.Bile dhe ata jane provuar si vrases po i leme me arrest shtepie….sa te vrasin ndonje tjeter…mos e thente zoti te behen trima e vrasin ate qe u dha urdher te vrasin dhe qe po i le ne balte tani…Per kete duhet te shqetesohesh

 4. genc says:

  O London c’ju a kujtove Berishen tani,se e harruan fare lajmin ju kthyen Berishes hahahaa.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *