Tjetër vrasje në Tiranë, 40-vjeçari ekzekutohet me plumb në kokë

policiaNjë tjetër vrasje ka tronditur Tiranën, teksa një 40-vjeçar është gjetur i pajetë, i goditur me një plumb në kokë.

urime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se është gjetur i vrarë me armë zjarri shtetasi Agron Dervishi, 40 vjec. Trupi i pajetë i 40-vjecarit është gjetur paraditen e sotme në një automjet me targa italiane në fshatin Mazrek të komunës Kashar.

Mësohet se Agron Dervishi, ishte emigrant në Itali dhe sapo ishte kthyer në Shqipëri. Ende mbeten të paqarta rrethanat në të cilat është kryer ekzekutimi i Dërvishit, ndërsa policia e mbërritur në vendngjarje ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vrasjes dhe identifikimin e autorit të krimit.

Ndërkaq dy janë pistat kryesore në të cilat blutë kanë përqëndruar hetimet, e para hakmarrje apo larje hesapesh dhe së dyti një grabitje e mundshme.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Tjetër vrasje në Tiranë, 40-vjeçari ekzekutohet me plumb në kokë”

 1. shqiptari says:

  tre vrasje per dy dite o Mul trimi, a te shqeteson? ke ndonje prononcim apo ske mbaru akoma gjelin e detit?

 2. asd says:

  …Eshte edhe pista e trete ” autori ka ikur ne drejtim te paditur”

 3. R.Seiti says:

  Ajo fare pasurimi qe kane mbjelle kokat e qeverise 22 vite eshte perhapuer edhe ne shqiptaret,sa here vriten ate deshmon punet e pista qe pasurojne shqiptaret cojne ne vrasjet e pa fund.

  Kjo do vazhdoje deri diten qe kokat politike te denohen per pasurite mbi roge,ruge tjter s’ka.

 4. tajvani says:

  Si spo vrasin ndonje hajvan qe pi kafevte tajvani

 5. bato says:

  Cfare behet mer se spo marrim vesh,dhe neper shtete qe jane me nga 50 milion njerez nuk behen kaq shume vrasje ne 3 milion jemi cdo dy dit vritet ndonje!

Lini një Përgjigje te tajvani Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *