Shkëndija Mujaj provokon: Jam loçka e shqiptarisë (FOTO)

Shkëndije Mujaj e gjen mënyrën se si të provokojë. “Jam loçka e shqiptarisë”, ka shkruar Shkëndija në foton e publikuar prej saj së fundi.

Ajo çka bie në sy është se Shkëndija e mban kontaktin me fansat e saj në shumicën e rasteve me foto të improvizuara prej vetë asaj.

Ndonëse duket bombastike, Shkëndija shpesh fotot i realizon me celular, megjithatë ka pasur tepër sukses./EXPRESS

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

REMOTE_ADDR:[]

27 komente në “Shkëndija Mujaj provokon: Jam loçka e shqiptarisë (FOTO)”

 1. pensionisti qytetar says:

  ta mer, greta me ciljeten.

  1. Martin says:

   ti duhet te jesh locka e kurverise…. 🙂

  2. yp-xhixhi says:

   Po pse moj vajze del skic te cdo foto. Dil dhe njehere tamam se na lodhe

 2. ion says:

  lum si ne…. hahaha….

 3. Pelasgian says:

  nejse bothen e ki OK thone nga anet tua …

 4. LOLA says:

  ti je loqja e shqiperise o travestit pse i rendojne kot tokes “femra” te tilla po per kete cmendim ka Loriku

  1. kosovar hesapi says:

   LOLA

   po ku mendon Loriku per kte
   Ai vdes per ty LOLA ahahahahahahahaahahahahah

 5. Ipro says:

  Dhe lopa eshte me fisnike se kjo se ben qumesht

 6. EZ says:

  Mami dhe Babi duhet te jen shume krenar.

 7. zum zum says:

  kjo eshte ruaja e dardanit ,atij patriotit shqipfoles qe ka bere shkollen ne turkie .

 8. PROFESORI says:

  Eh moj Shkendie, shkendia nxjerr nga te tera anet. Lum babai qe te ka.

 9. Horri i Bulevardit says:

  Ne te shkretet hapnim syte ke Lepa Brena e Dragana, po kjo o diagac o si silur qe skapet, mu me bohet qejfi qe kina edhe ne kshtu sojsh se me thone te drejten nat kohen e dulles, metem neper catija tu rregullu antenat sa here qe dilshin shkinat me knu, tani i kina para sysh.
  O goce ku kullot ti te vim edhe ne se ky bari qe kina honger na ka bo te shemtut si Judi, sjina hic te bukur vetem shyqyr zotit, na ka dhon material me bollik edhe hunen e kina marshallah, si thoshte Shaboni shkret, cka vitrina ka magazina.

 10. tourkofagos says:

  Pune korakesh, vajzat Heléne ta kalojne mouuuuu

  1. sokol says:

   Ti je GAY dhe ske te drejte vote apo opinioni per ceshtjen

   1. tyryryry says:

    hahahahaha

    po shen kozmai nuk i don homot

 11. TOTILA says:

  “O HORRI ” .Jam dakord se edhe LEPA BRENA ishte alamet GO…..I ,por kesaj qe i duket vetja LOCKA i ben pune vetem RROCKA .

 12. Sinqerishte un si shqiptar ndihem i befasuar shpesh her nga reaxionet e shprehura ne komente ktu.
  Perse kaq helm ne Tru o Shqiptar kunder nji femre po Shqiptare !!!
  Ku con ky mentalitet ,kjo menyre absurde te menduari per njeri tjetrin ?!
  Cfar i shqeteson njerzit ,ju te nderuar komentar ktu se kjo femer kosovare exspozon format e saj joshese ktu ?! Buooooh ..sinqerishte un nuk mumden ta konceptoj kte agresivitet qi sprucohet mbi format sexi te ksaj femre .
  Kush nuk do donte nga ju ti fuste e zjente vezet mes atyre formave te nxehta ku digjet zjarr..mesiguri ata qe i kane vezet klluk

 13. Cakalli7 says:

  cfare feje ka kjo zonja me bithe jashte se ky lloj arti sikur i rri ca si i ngushte dekllarimit fetar te “shumices” se shqiptareve per te mos folur per ate te koqevareve

 14. Roberta says:

  Konkretizim i shprehjes: i ka vdekur mendja!

 15. anticensurë says:

  oj shpirt ti nuk je:
  “Jam loçka e shqiptarisë”!!
  ti duhet të thuash
  “Jam byçka e shqiptarisë”!!

 16. Booth, Booth, Shum Shum Booooth says:

  Shkandije oj loqka e jeme ! Mos ndigjo zhelozat po hajde tek jarani yt e ma thyej pak

 17. berat says:

  ti je l o q a e shqiptqrise ,

  jo locka

 18. mali says:

  Cfare ben mi shkendije na vdiqe baben. Sapo te pa ne foto-atak kardiak.

  1. anticensurë says:

   malo nuk është fai i xixës(shkëndijes)!
   e kanë fajin vjagrat që jepen pa recetë,or shpirt!!

 19. labi says:

  turkofagos,eshte me e mire se Helena e Greqise,qeia kendoi Paridi I Azise…

 20. mao says:

  ah moj dizi….
  shyqyr qe eshte interneti dhe cel…
  po vrisja menjen ku i ke mcefur kto thaset me jonxhe ne 99 kur nji serb shpartallonte fshatin se burrat mcifeshin posht krevatit????
  apo ndoshta ke qen maj ndonje huri gjerman a zviceran atere…
  loqk mund tjesh…po naj gjysh a stergjysh serb e ke si vdekja …
  sjan genet tona mbi ato thase jonxhe moj bije..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *