FOTO LAJM/ Drejtori katolik i RTSH-së vishet si sheik për Bajram

Drejtori i RTSH-së, Martin Leka, e ka shfrenuar fantazinë e tij.

Me rastin e Fitër Bajramit, edhe pse është katolik nga Mirdita, Leka është veshur si sheik.

Dhe, madje flitet se ka dalë i veshur ashtu në Bulevard.

Foto është postuar nga vetë Leka në Facebook.

Ndërkohë, një tjetër ngjarje që u vu re gjatë kësaj dite, ishte edhe një banderolë e lëshuar në Bulevard, me mbishkrimin “Free Gaza”.

leka

REMOTE_ADDR:[]

90 komente në “FOTO LAJM/ Drejtori katolik i RTSH-së vishet si sheik për Bajram”

 1. ErionS says:

  Idiotsira shqipetare….

  1. tili says:

   martin shkerdhat leka vazhdoka drejtor i RTSH? si doli drori i saliut bashke me sandrin, ja lepiu doren e ishte nendrejtor..per ca mutin se kane hequr akoma?!!

   1. Pilo Lala says:

    Majmun i Berishes.

    1. dilan says:

     Televizioni Publik Shqiptar ka mbajtur një heshtje të plotë gjatë muajit Ramazan, duke mos pasqyruar asnjë lajm e duke refuzuar të përfshijë në programacionin e tij gjithçka që ka të bëjë me këtë praktikë të ushtruar nga një pjesë e konsiderueshme e shoqërisë. Genti Kruja, Drejtori i Kulturës në KMSH, denoncon këtë fakt në profilin e tij në facebook, ku dëshmon refuzimin e drejtuesve të TVSH-së për të transmetuar diçka në lidhje me këtë muaj, madje edhe në rastet kur i është ofruar bashkëpunim.
     Kjo eshte ne kundershtim me statutin e TVSH sipas të cilit, në nenin 2, pika 1, ky institucion duhet t’i shërbejë “të gjitha grupeve të shoqërisë, përfshirë edhe pakicat kombëtare”.
     Arsyeja e paraqitur eshte se TVSH nuk pranon propagande fetare, gje qe eshte qesharake. Së pari informimi apo diskutimi i tematikës fetare (ashtu si dhe çdo tematike tjetër) nuk është propagandë. Nëse vërtetë drejtuesit e të vetmit televizion publik nuk arrijnë të bëjnë dallimin midis informimit dhe propagandës, kjo shpjegon më së miri arsyet e dështimit të këtij institucioni për të qenë një meida serioze. Sipas këtij arsyetimi çdo informacion e produksion jofetar i këtij televizioni i bie të jetë propagandë, politike, ideologjike, kulturore, sociale etj. Dhe në fakt, në perceptimin e tyre, i tillë është çdo produksion, gjithmonë në shërbim të pushtetit.
     Së dyti, ky isntitucion ka dëshmuar në mënyrë flagrante se nuk e respekton këtë afetarizim esktrem që pretendon. Nuk ndodh e njëjta gjë gjatë festave të krishtera dhe jo vetëm kaq, por në mënyrë abuzive, madje edhe në ditët e muajit Ramazan, gjatë orarit të iftareve, ky televizion ka transmetuar programe të mirëfillta propagandistike, në formate elektorale, kryesisht të grupeve evangjeliste. Mesa duket, edhe në TVSH, ashtu si në institucionet shtetërore, laiciteti u rezervohet vetëm muslimanëve, si një barrierë përjashtuese.

     http://www.e-zani.com/2014/07/27/tvsh-bojkoton-komunitetin-mysliman-gjate-ramazanit/

    2. Janaqovic says:

     Pyetjani gruan: a eshte bere synet keto dite ky?

   2. Velecik Mali says:

    Martin Lecka ashte nji bythelepires i gjithe pushteteve, prandj ka qendrue kaq kohe ne RTV. Nji njeri i paafte qe nuk i ka sjelle asgja te re RTV, vetem se cfare ka perfitu

   3. moza says:

    Ne vendin tone ndodhin cudira, po pse ky injorant qenka drejtor i TV turp per nje vend si i yni me keto mostra qe vendosen drejtora, ma do mendja qe do jete nga te plepave.

  2. Kosovar says:

   Separi njeher kjo eshte veshje kombetare nacionale e Arabve pra jo veshje fetare pastaj Arabet nuk i kan sjelle ase edhe nje te kece popullit shqiptare edhe ata kan qen te okupuar nga perandoria osmane si ne shqiptaret perkundrazi ne shqiptaret ju kemi bere disa te kecija arabve mos harroni pashallaret shqiptare te perandoris osmane qe masakruan e vrane qindra e mija Arabe ne siri egjipte muhamet ali pasha etj etj. Edhe disa lorde angleze kan veshe veshjet kombetare shqiptare edhe nuk ka turkte evropian qe viziton vendet Arabe e nuk i veshet me kostume te sheikve dhe numri i tare eshte disa miliarda njerze nga gjithe bota.

   1. Po,Po says:

    Zoti Kosovari,je nje qelbesire e vertete cfardo lloji e llumi,por nuk je aspak shqiptar ne gjak.Munde te jesh ndonje provokator serb qe ushqen mendime te tilla.Te kam ndjekur dhe ne komente te tjera dhe…,te vjen era kerme.

  3. janu, says:

   TÁNI SE S’PO MERRET ME VESH KTUe,
   ke shkerdhyen 6 sheiket ne hotelin lluku lluku barbashta ,
   Jozefinen apo kte drejtorin !

 2. tij says:

  Dhe mbreti i arrdhshem i Anglise pati nje veshje te tille para disa viteve.

 3. Dea says:

  Kerkoj falje per trashesine time, por, s’po gjej dot kuptimin e ketij veprimi?!?

  1. i-- says:

   Ne fakt kuptimi i vetem qe mund te nxjerr une eshte qe si katolik i mire qe duhet te jet ky, po tallet me myslimanet.

   1. Dea says:

    Faleminderit per sqarimin! Nese eshte keshtu me duket njeri pa edukate. Mendoj se nuk eshte e drejte te tallesh me besimin e tjetrit. Ky eshte mendimi im! Dhe pse vete nuk besoj, s’ja lejoj vetes te tallem me besimtaret.

    1. REZART says:

     DEA @ shoh se te japin ca sqarime kinse talleshka me fene e ndokujt.Kjo veshje eshte thjeshte veshje kombetare dhe aspak ska lidhje me perkatesine fetare.Nese ky drejtor e ka menduar si eshte ne te vertete ne rregull,por nese do kishte dashte te tallej ateher e paska humbur rrugen ne oborr te vet.Edhe sot eshte nje arab i krishter i njohur qe vazhdimisht vesh kete veshje sepse eshte arab.Edhe Shakira eshte e krishtere por eshte arabe-palestineze.Pra ka edhe arab e turq te krishtere andaj lexoni ca me teper dhe do informoheni.Te gjitha tjerat jane te thashe theneme,

     1. Dea says:

      Faleminderit per sqarimin, por perseri s’kuptoj perse drejtori i RTSh vesh kostum kombetar arab?? S’do ta kuptoja dhe po te ishte nje njeri cfaredo. Nejse mendje mendje kjo dynja.

     2. Dea says:

      Dhe, harrova, s’mund te informohemi per gjithcka :). Informohemi per ato gjera qe na interesojne dhe na pelqejne :).

  2. Kastrioti says:

   Kam një mendim tjetër: Është një idiot…., që kërkon të tregojë se, si pasojë e lëpirjes së salehit vuri një pasuri sheiku nga paratë e taksapaguesve shqiptarë.

 4. Ramy says:

  hahahahah tani nuk do sulmohet nga katoliket por jan mbetjet fosile neanderthle ordhijakse qe do sulmojen

  1. Ramy says:

   nga jo katoliket , I mean

   1. paemer says:

    E dhive fare, spo kupton as veten jo me te te kuptojne te tjeret.

    1. Ramy says:

     Te kupetoje , komenti im eshte shume i veshtir per kaptinen tate

 5. enter says:

  A ka mundesi njeri te me thote sa idiote mban toka Shqiptare???

  1. janu, says:

   Pa me te voglin dyshim 70% PO .

   kU ESHTE ZEDHENSI LIGES DHISE SHPELLES ose ne gjuhen “moderrne” “Lega Nord” 😉 (E ka thon zoti , ktij veni me i shpetu nerin ,duhet me i fut nen siperfaqen e tokes tritol )

  2. hasoni says:

   Toka shqiptare mbane idiote aq sa eshte censusi 2011, pra te gjite 🙂

 6. Aldo says:

  Perfundimisht Shqiperia s’behet me!!!!!!!!

 7. XHAXHI BEHARI ME CIZME DHE QELLOTA says:

  NUK MUND TE NDALOSH NJERI TE VISHET SI TE DOJE ,,,,, DO ISHTE CUDI TE KISHTE DALE PA BREKE ,,,,,,,NE BULEVARD ,,,,,,,,,

 8. tourkofagos says:

  hahahahaha,o Zot injorantet kane gllaberuar token shqiptare!!!!!
  drejtor i RTSH……IMAM FALCO!!!!!

  1. d s says:

   file ky tallet me korraket eshte me i keq se ty ,e njoh nga afer.

 9. gjini says:

  I paska ikur truri

 10. Eni says:

  eeee te dhjefsha mu ne krye

 11. kirurg says:

  do kete vene ndonje bast

 12. Ben says:

  Nje idiot me shume,tani eshte katolik.

 13. Franz Kafka says:

  po ne diten e lgbt-ve si u vesh ky

 14. edlira says:

  Harojeni qe kjo toke t bohet me mirditor si puna ktij e malok t konvertu n islamik vetem n kukes qe sja kishin fare iden c ishte myslimanizmi sot jan 100 per qind t gjith mysliman u konvertuan i pjes nga injoranca e padituria i pjes nga varferia per i thes miell e ca pare kshu e tropoja kosvart i ben mysliman. si veten e tyne
  Me dy fjal pune malokesh e mirditoresh pa bes pa karakter e njerez kot

  1. anonim says:

   Edlira, injoranca jote kuptohet kollaj. Ti shkruan njelloj si flet. Plot gabime e budallalleqe. Have a life!

 15. leda says:

  Kjo do te thote respekt per fete e tjera dhe qe shqiptari ndihet mire edhe ne fete e bashkepatrioteve te tjere,pra feja e shqiptarit eshte shqiptaria.Bravo Martin!

 16. shqiptari sarande says:

  Hajvan hesapi

 17. vlora says:

  i kane dhene ca para dhe shqiptari per pare jep bythen( jo te gjithe) dhe karagjosllekun e kane moral te tyre.

 18. skender says:

  Sa jete iken nga kjo bote duke thene se ky vend nuk behet dhe nuk behet si nuk na kenaqen as njehere keta burra shteti qe mendojne vetem per vete. Paskan qene te gjithe njelloj apo jemi fajtor ne qe nuk kemi asgje ne dore apo mos dhe ne do te benim sic bejne keta ne qofte keshtu atehere ky vend nuk behet kurre dhe pse nuk duhet thene kurre.

 19. Eni says:

  esht zombi si berisha e hiena xhozi ka pjell mecka kudo

 20. EleΥΘeriskeΨi says:

  Popull me munges me te theksuar identiteti zor se gjen !!!

 21. klik says:

  Edhe gjyshja ime qe eshte myslimane,sa here qe vjen te ne ne Bazel,shkon falet ne kishe.Njerezve te thjeshte nuk u ben pershtypje.Percaresit e konfliktuesit mes feve eshte tjeter gje.Ata jane ose te paguar ose egoiste e pordhace te medhenj.

 22. tourkofagos pisoglentis says:

  hahahahaahaa e paska shitur lekuren per nje thes miell

  Hahahahahahaa cvete ketu thuaj, estrade

 23. Ire says:

  Shtet shqiptar eshte laik, ashtu ka qene gjithmone qe nga 1912. Drejtori i RTV public s’mund te beje nga keto shakara te trasha ne zyre, ku e kane punesuar taksa paguesit shqiptare. Zyra e Drejtoit te RTVSH nuk eshte e tij personale. Turp per keta idote.

 24. jorgo sulejmani says:

  Ata qe shajne veprimin e Martinit,ngjajne me ata greket fondamentaliste qe nuk lejojne te parakalojne me flamurin e tyre nxenesit e shkelqyer shqiptare.Feja ne fund te fundit eshte si nje targe motori qe kur shkon per te vjedhur fjala vjen ve targen Bajram,kur shkon per te grabitur Jorgo e per takim Joefina.

 25. nga larg says:

  Bravo qe ka fantazi dhe per te gjith ata loqet qe mendojne se dine me mire apo me shume se ky ti hane mutin se po te ishin te afte do ishin ne vendin e tij

 26. qakaxhiu says:

  pse e shani, o njerez! lereni ne budallallekun e vet! beje katnarin ça te dush, koken e katnarit do ta nxjerri kudo!

 27. mirel drejtesia says:

  si duket ky katolik do jete i lidhur me ndonje sheik.

 28. anonim says:

  cope mishi ky, e keta qe e nxjerrin ketu.

 29. dp says:

  Me duket praktike idiote kjo qe politikanet duhet te urojne festat fetare,mund ta bejne ne veshje private por jo nga karriga qe u jep posti i tyre

 30. Gjergji says:

  Individ delirant i cili eshte ende ne nje post qe nuk e meriton kerkon vemendjen e publikut pasi dikur krenohej se Berisha e ka burgosur.

 31. Agron says:

  Popola Albanese,este Historike perke has mind butiful d.m.th Bukur,Priest-et d.m.th Priftet i mathenun greqisht d.m.th shqip mesojne per Xriston,Hoxhallaret i mathenun per Mua-m…..tin,qe e solli me vrasje,perdhunime,pushtime Turqia.
  Vetem nese jam cmendur,se historia e Albanistanit keshtu thote qe,pushtuesit Osmane beren kerdine ne Ballkan me shume se Sllavet d.m.th Serbet,Bullgaret,Skopianot me vone.
  Une jam 100% se keta Musul-Manet pasardhes te Pellazgeve qe skane as edhe nje gje te perbashket kane pare ender sikur djemte e Alla-Hut Osmanllinjte,erdhen me ftese te Zotit dhe pushtuan Ballkanin me Orkestra Muzike violine,klarinete,def.Ska mundesi qe nje njeri me llogjike te pranoj nje identitet qe akoma degjohen zerat e Nenave heroike te Jeorgios Kastriotis Epirot Greke dhe me pas Suliotet nga Aliu,nje nga qindrat shtetas turq tmerri i Shqipetareve te vertete te Akilt,Kostandinit dhe jo Koco spiuni,Pirros,Aleksandros populli i lashte heroik Greko-Ilyre.
  Qe ta quajme veten Shqipetar jo nga Shqiponja e Bizantit duhet te gjejme ndonje fakt qe te gjitha Toponimet Arkeollogjike,emrat e qyteteve kane kuptim Greke te kene Albanezce.

  1. REZART says:

   Agron(Jorgos) @ S’edi se kush eshte ky tip me larte,por kuptova se ti je nje idiot e injorant komplet+hajvan pylli.

 32. laku says:

  KY ESHTE IDIOTI ME I MADH LEZHIAN . NJE KAMELEON POLITIK QE E DREDH NE C`DO SITUATE DHE QE NUK I DUHET ASKUJT. TURP QE KY NJERI ESHTE NE RTSH .

 33. qytetari says:

  Nuk eshte guna por puna, ajo qe flet per vlerat njerezore…

 34. gjergj says:

  Heu bre burra,po permbahuni bre,nuk ka zot!Mos beni si trima budallenj!Po sa trapa qe ini!

 35. Noli says:

  Paska ikur i shkreti e paska lene mendja.

  1. psy says:

   jam i nje mendje me ty Noli!

 36. rrnoft Pi Di,ja says:

  Akoma se kuptoni se pushti Leka,tallet me ne Myslimanet? Ky qelbesire duhet terhequr zvarre,duke e kapur nga hunda qe e ka si patate stergjatce,ky cdo gje e ben per te injoruar fene tone.

 37. zambaku says:

  Martin Leka -nje parazit qe vegjetoi ne RTSH si nendrejtor per 8 vitet e Saliut; nje legen i paafte qe i lepiu bythen Saliut dhe salisteve e qe eshte pergjegjes se bashku me urjaipet e tjere te RTSH-se, si Oktrovat, Tepelenat, Bejzadet, etj….ah, se harrova Kelin e Mesiles (gjithe surretes te urryer) per degjenerimin e televizionit te vetem publik ne nje HALE publike, qe ende nuk shikohet!! Nderkaq Edi sheh surratin e vet ne lajme …fillim-mbarrim, dhe harroi se si e degjeneruan keta legena…per 8 vite me radhe, duke i hap e mbyll lajmet me Edvin-Kristaq-Rama…e me liber shpie. Prandaj ben karlleqe ky kari i shemtut Martin katnari!

 38. niko says:

  Eshte mese e qarte qe Martini nuk eshte mire psikologjikisht. Duke qene se po dhjet ne breke nga frika mos e heqin, eshte aq I stresuar dhe kjo duket ne ballafaqimet e perditeshme ne pune, saqe kur vete ne shtepi nuk gjen dot deren e shtepise. Se fundi me problemet qe ka hapur ne Rtsh ka mare aq shume mallkime sa psiqiatria e pret. Ky veprim tregon se po I afrohet gjithnje eme shume.

 39. Emigranti Bruksel says:

  Une nuk jame praktikant i fese. Por dua aq sa e dua fene time dhe rrespektoj fene e tjetrit. Por me kete rastin e Martin Lekes nuk jame apsulutisht dakort te tallet me festen e myslimaneve. Sinqerisht pyes:Ku jane myslimanet, ç’presin?

 40. Titi says:

  Bravo një mënyrë orgjinale për të treguar që është gjallë se ky ka kohë që ka vdekur si R T SH -ja

 41. heretiku says:

  idioti i rradhes

 42. fakt says:

  Nuk ka faj fare ky kur eshte akoma drejtor i RTSH. Eshte pijanec, bixhozxhi e i mbytur ne borxhe. Eshte edhe medioker dhe lapangjos. Nuk cuditem fare qe perdor zyrat e shtetit per hajvanlleqe te tilla.

 43. Une jam, ti je. says:

  Shkurt fare, ky eshte nje legen. Cudi e madhe me ne shqipetaret1 Si mund te drejtoje nje TV publik nje idjot si ky?

 44. asdreni says:

  Palaco dhe te paftyre si kjo specie toksike nuk mungojne ne kete vend,por maskaralleku ndershteteror institucional qendron atje qe ky i ulet ne ate karrige.

 45. Shqiperia says:

  Edhe pse perben lajm kjo?

 46. xhogu says:

  Besoj se kuptimi eshte i thjeshte: deshiron t’i thote botes se qyteteruar se jo vetem ne thelb, por edhe ne forme eshte drejtuar nga.. . PERENDIMI! Mjere ky popull çfare idiotash, sharlatanesh e pa shtylle kurrizore ka mbi supe!Dikur veprime te tilla i quanim kinezerira, por ne fakt ky eshte fenomen shqiptar. FITTER BAJRAMI, kjo feste e bukur, nuk ka nevoje per karagjozlleqe te tilla.

 47. labi says:

  trgon edhe nje here se shumica e shqiptareve se ruajne karin per besimin feter prandaj dridhen per gallat.Jemi ateist dhe kete se luan as topi.

 48. ! says:

  jam shume dakort; “FREE GAZA!” cifutet po ushtrojne ginocid ndaj femijeve dhe civileve palestinez!!!!!!!!!!!!!!!!

 49. kristaqi says:

  SI NUK E KUPTONI QE KY KATOLIKU SHEJTAN BUDALLA ESHTE I RRJEDHUR. KA GJETUR NJE MENYRE PER TE SHTYRE JETEN SE ESHTE PLOTESISHT I PAAFTE SI PER BUJQESINE PER TE CILEN ESHTE DIPLOMUAR ASHTU EDHE SI GAZETAR, E AQ ME SHUME SI DREJTUES I NJE PERANDORIE MEDIATIKE PUBLIKE SI RTSH-JA. TURP E FAQE ZEZE EDHE PER KETE MENDER QEVERIE TE RILINDJES QE I MER PUNET MENGEZ-MENGEZ DHE ENDE LE NJE FIGURE TE TILLE NE KRYE. PO CDO PRESESH KUR REFORMEN NE MEDIA EDI JA LE NE DORE OFICER ALFRED PEZES NGA PEQINI.
  KY FARE SHEJTAN BUDALLAI ISHTE EDHE NE BRAZIL ME PARATE TONA, SE CPUNE KISHTE VETEM AI DHE ATA QE E BEJNE SEHIR E DINE?????

 50. Treviso says:

  Me vjen per te qeshur dhe per te qare. Me vjen per te qare se nje drejtor R-T- Shqiptare ben kesoj xhestesh, çfar kulture do presim me qe te marrim nepermjet transmetimeve televizive. Ai duhet te perjashtohet urgjentisht nga godina e R.T.SH.

 51. miri says:

  Se njoh nga afer, por kjo foto me bind se qenka injorant.Ne zyren e shtetit nuk mund te besh karagjozlleqe. Shakane le ta bej ne shtepi apo ne rrethe miqsh. Menyra e veshjes ne zyre eshte e percaktuar me rregulloren e etikes.

  1. mirel drejtesia says:

   shume i drejte mendimi yuaj Miri.
   une do te shtpja se ky ka dashur te tregoje se edhe ky eshte aq i pasur si sheiket………….

 52. frank says:

  hahahahah, ca kopili…ku i ka vajtur mendja…he me duhet pak ekstravagance nga njerezit e medias, ne te gjithe boten (demokracite perendimore) te gjithe kane nga pak

 53. e d says:

  une e njoh nga afer…eshte thjesht nje idjot qe kerkon te beje show,me kesi marezirash. si drejtor eshte i komanduar,por habitem se ky ishte drejtor i radio tiranes, dhe e shporen si hajdut….

 54. Dac Leshi says:

  Si e ka emrin ky more Martin bythlepirsi i Sali Verres?
  Nuk kemi gje fare me kete Ramen. Po si more e mban kete truthare e bythpalare akoma ne zyre te drejtorit. DREJTOR. Po cfare mut meritash ka ky more apo se i shtron ne zyre ato sekretarushet e radios ua tund e ua shkund sa thyhen karriket po me se shumti perdor tryezen. Per dem qe mbars lope e mbani? Po ky eshte bythlepirsi me i madh e Sali Verres se Ram Berishes. me kete fo te vemi ne reformime. Po keto jane reformant. kapeni more per bythe e cojeni ne ndonje shpelle e detyroneji te nxjerre te re parate qe ka bere nen sistemin e hajduteve

 55. REPUBLIKA E RRESHENIT KATOLIK says:

  KY ESHTE: NGA FSHATI: SHENGJIN, KOMUNA FAN, RRETHI MIRDITE, QARKU LEZHE.

  KY DUKET SE PO TALLE BYTHEN ME MYSLIMANET SE PO TE ISHTE VESH SI ARABET NE SHTEPI DHE TE SHKONTE NE XHAMI ATEHERE PO E BENTE PER RESPEKT TE MYSLIMANEVE…PO KA DALE I VESHUR NE NJE ZYREN E TAKSA-PAGUASVE SHQIPTARE TE GODINA E RTSH-SE…PO NE BRAZIL ME CFARE LEKESH IKU KY HAJDUD ME PA FUTBOLLIN BRAZIL 2014..

  1. Mondi says:

   Binduni nje dite qe baronet e medias jane nga kjo zone.Lesi,Cupi,Frangaj,Zogaj,Leka,Lani, plotesoni listen …………..

 56. llandi says:

  Martini eshte nje idiot i tere qe cuditerisht ka riardhur per te dyten here ne poste drejtuese ne RTSH pa e njohur fare kete fushe.Si heren e pare ,drejtor i Radios dhe tani, duket qe di te jete nje yesman i vertete.Deri kur do te vazhdojne gallataxhinjte e tipit Leka te tallen me parate e taksapaguesve shqipetare…

 57. shqip hesapi says:

  Orari i punes nuk ka kete veshje.Ai tall institucionin ,prandaj duhet hequr (pushuar ) nga puna.

 58. DREJT says:

  Na Shqiptaret jemi trima dhe te zgjuar. Nuk kemi lane njeri pa vra e pa pre, prandaj nuk ka mbet njeri ne kete Glob’. Rrofte interneti qe na ka ba ma burra e gra trimnesha qe mund te themi cfare te duam e si te duam e per ke te duam “drejt e ne sy” pa na u tremb syni…Te them se jemi burracake, edhe une bashke me ju, eshte pak. Nderime per te gjithe por pa nder.

 59. Tironci says:

  E ka fajin vapa.
  Do iki vapa e do leje budallej mbrapa.
  Kjo s`èshte asgje, prit kur te ndodhin cudira qe do lejne gjithe boten me goje hapur. Pastaj cfare kemi shpikur ne per te cuar boten perpara, asgje pervecse ketyre cudirave me budallalleqe. Do futemi ne Evrope apo jo, duhet te na dale nami edhe neve per dicka.

 60. Gramozi says:

  Martin Leka eshte nje gazetar i thjeshte nga ata te sistemit mediapolitike shqiptar dhe nuk perben fare problem. Televizioni i Shqiptareve te dashur miq eshte i kapur fort nga njerez me rrenje te thella pansllave dhe orthodokse greke madje financohet nga vete papuja, macoku i zi janullatos. Pse nuk u hapen dosjet e atyre 136 punonjesve te tvsh?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *