FOTOT/ Lady Gagën nuk e keni parë kurrë kaq normale!

Jemi mësuar ta shohim përherë me flokë të çuditshme, veshje edhe më të çuditshme dhe make-up po ashtu.

Por, Lady Gaga di të jetë edhe  një vajzë e thjeshtë kur do.

Gjatë pushimeve  në Spanjë, këngëtarja kontroversiale është relaksuar duke bërë xhiro me biçikletë dhe me një pamje më se të zakonshme.

Ta shohësh Gagën si njeri normal, nuk mund të mos përbëjë lajm, po aq sa anormaliteti i shfaqjeve të saj./j.h

1415881155507_Image_galleryImage_Picture_Shows_Lady_Gaga_N

Easy rider: The Applause hitmaker was seen cycling through Marbella as she enjoyed a rare day off from her artRave world tourNatural beauty: She seemed to have gone make-up free for her afternoon exercisePedal power: The 28-year-old showed off her healthy figure in a black crop top and leggingsPedal power: The 28-year-old showed off her healthy figure in a black crop top and leggingsRiding with her pals: She enjoyed a leisurely bike ride in the sunny travel destination with friendsKeeping trim: The starlet did keep her locks off her face by sweeping it back into simple bunRiding through: The singer was seen riding with a female companion and young maleSwapping over: Some of the singer's tattoos could be seen thanks to her simple outWorked up a sweat: She ensured she was dressed in the right attire for her rideWorked up a sweat: She ensured she was dressed in the right attire for her rideThe singer seemed reluctant to leave Spain as she captioned a recent Instagram post: ‘Goodbye Marbella, your beautiful oceans sunshines and friendliness have rejuvenated me and Asia’Keeping busy: The singer was in Spain to due to her artPOP rave gigs but has now flown back to the UK

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTOT/ Lady Gagën nuk e keni parë kurrë kaq normale!”

  1. Gjethi says:

    Edhe kjo mire qenka nga bithet..

  2. z says:

    te jem i sinqert ,goca eshte nje talente e rrall, dhe ka vokal fenomenal dhe te perkryer.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *