FOTO LAJM/ Rama: Protesto që të mos prishen ndërtime të tilla dhe që drita të vidhet

Kryeministri Edi Rama ka ironizuar sërish sot protestën e nesërme që ka thirrur opozita.

Duke postuar një foto në rrjetin social “Twitter” ku tregohet një ndërtesë pa leje, e cila ka përfshirë edhe një shtyllë ndricimi publik nga ku vidhet edhe energji elektrike, Kryeministri Rama thekson se nëse qytetarët duan që të mos prishen ndërtime të tilla dhe që drita të vidhet direkt nga ndriçimi publik, atëherë duhet të protestojnë nesër.

“Protesto që mos të prishen të tilla ndërtime në Tiranë dhe që drita të vidhet direkt nga “oxhaku” i ndriçimit publik!”, shkruan Kryeministri Rama në postimin e tij. /gj.k/

Foto Lajm

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...