FOTOT/ Nicole Trunfio shumë seksi edhe shtatzënë

Nicole Trunfio ka bërë një foto mjaft të nxehtë, të cilën e ka postuar në rrjetet sociale.

Modelja ka treguar se barku i rrumbullaksur nuk ia ka zbehur aspak faktin e të qenit një femër seksi dhe kjo foto e tregon më së miri këtë.

E veshur me të brendshme në rozë të lehtë Nicole ka celebruar në këtë mënyrë muajin e 7-të të shtazënisë./j.h

1416532506651_Image_galleryImage_It_s_sun_baking_time_lisa

Bumping along nicely: The Perth-born stunner cradled her changing shape in a sexy silk Wheels & Dollbaby dress as she posed for a selfie at the same photo shootSheer delight! Nicole couldnt hide her happiness as she showed off her bump in a see-through green dress while out with friends in Sydney on Wednesday

Sexy mama: Nicole changed it up in the evening, donning a full-length black long sleeved dress that clinged to her baby bump From day to night: Nicole had the same studded bag and jewellery on in the evening

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “FOTOT/ Nicole Trunfio shumë seksi edhe shtatzënë”

  1. Blue Jasmine says:

    Qenka shume e bukur , e ndoshta shtatzania e ka zbukuruar edhe me shume. PO do ta keshilloja te vishet se dimer tani, e ftohet dhe ajo dhe bebi.Kjo periudhe per femren eshte personale dhe me duket shume e pavend te besh “foto seksi” e budallalliqe te tilla.
    Shijoje kete periudhe bukuroshe, se ka femra qe nuk e kane fatin tend..dhe e lusin Zotin dite e nate ta kene.

Lini një Përgjigje te Blue Jasmine Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *