Makinat luksoze të Ermal Hoxhës? Berisha poston foto të një sportisti të vdekur. Familjarët: Turp që bën politikë me të vdekur

kastriot-kukaSali Berisha ka postuar dje disa foto makinash luksoze, duke thënë se ato i përkisnin Ermal Hoxhës.

Por, gënjeshtra i ka dalë një ditë më pas.

Të paktën dy prej fotove ai i ka marrë në internet dhe i përkasin një sportisti, që ka ndërruar jetë në 2013-n.

Bëhet fjalë për sportistin Kastriot Kukaj, i vrarë në tetor të vitit 2013, në Pejë.

Berisha ka postuar një foto ku ai kishte dalë rreth tre vite më parë me makinën e tij tip-Hammer.

Kushëriri i parë i Kukajt, Mendrit Berisha u shpreh për gazetën “Shekulli” se botimi i fotos së të ndjerit nga Sali Berisha, duke e cilësuar si baron droge është i turpshëm.

Kastriot Kukaj është djali i hallës sime dhe prej tetorit të vitit 2013 nuk jeton më. Makinën, të cilën Berisha e ka hedhur në Facebook, është e djalit të hallës sime dhe së bashku e kemi sjellë nga Amerika. Madje edhe një makinë tjetër në fotot e që ka hedhur ish-kryeministri i Shqipërisë është e jona. E kemi marrë në Amerikë. Kjo që Berisha ka bërë është e turpshme”, rrëfeu Mendrit Berisha.

“Do t’i thosha Sali Berishës se gjesti i tij është i turpshëm. Është turp i turpeve. Këtë gjest nuk do të bënte asnjë çun rrugësh dhe jo më një ish-kryeministër si Sali Berisha. E theksoj, të publikosh foton e një të ndjeri, për diçka që nuk ka të bëjë me të, është një turp i madh”, thotë më tej ai./b.l

 

REMOTE_ADDR:[]

44 komente në “Makinat luksoze të Ermal Hoxhës? Berisha poston foto të një sportisti të vdekur. Familjarët: Turp që bën politikë me të vdekur”

 1. Kominatsi says:

  Eshte turp I madh po mbi te gjitha veper penale qe ju jep Nje dore te madhe me Lek po ta denonconi

  1. Majlinda says:

   Po denonocojeni, hidhi ne gjyq, dhe tek e pakta do tu marresh ca para. Kjo eshte ajo qe duhet te besh.
   Fjala qe ti perdor “Turp” per Berishen duket sikur e ledhaton. Ku do tja dije ai se i thua ti qe te kete turp. Ai turpin e ka ngrene qe ne 1996-97 kur u vodhi shqiptareve te gjithe kursimet, dhe pastaj i futi gati ne lufte civile, si si qe ai ti shpetonte drejtesise. Ai nuk do ti shpetoj dot Drejtesise per 21 Janar bashke me bashen, benjaminin e tij, qe kane bere krime ne kete vend.

   1. agim says:

    Bravo Majlinda per besimin e madh qe paske tek Drejtesia ( tek organet e Drejtesise me sakte)

    1. Pilo Lala says:

     Disa denoncime ne Prokurori do ja fusnin pak friken ketij Plaku Maskara, Manjak dhe Pervers.
     Nuk do ishte keq qe kjo familja e ketij djali qe ka vdekur, te beje nje denoncim kunder shpifjeve te Berishes. Nuk dihet nganjehere, mund te fitoje llotarine.

   2. Valoni says:

    Vall pse ja fusni kot ,KRIMINELI ASHT KRIMINEL
    E ju qe e perdorni te bardhen folni keq per Berishen ,se Ermal Hogja ua ka mush hund me drog,ai asht kriminel qe merret me keso gjana e sa i perket per 21 janarit se shum mir kan kalue me 4 viktima po asht dasht 400 viktima te jen te vdekur se parlamenti mirret me vot e jo me dhun,turp per ju qe folni per ket

    1. Joni says:

     Hajde ta Valojna ta Valojna se Sali qeni nuk e ka te gjate bre
     Bre mor Valonon bre, ku ku mor per ty qe akoma nje shqipe te mire s’po e flet e po don me na shit do pare men ketu. Mbylle gryken ma se pari se po flet jerm…

  2. xheJ eN Bi says:

   Vetem kur te NGORDHI ky njeri do shpetojne shqiptaret.

  3. Taulant/Tirane says:

   Eshte turp,por per njerezit jo per Berishen…

 2. Xha Barka says:

  Saliu psikopat ka qene me kohe,por si shpjegohet qe ka “njerez” qe e mbeshtesin!?

 3. Endri says:

  Shqiperia ska prokurori, sepse qe dje ish kryeministri duhet te thirrej per te deshmuar si ‘person ne dijeni’… gjithsesi mendoj se familjaret e Hoxhes, pronaret e servisit, si dhe pronaret e makinave te publikuara (me targa) duhet te ngrene padi per shpifje ndaj ketij shpifsire.

 4. shkerdhen - gerdeci says:

  lereni malokun po pyeteni njihere per baxhanakun ku e ke ne gerdec apo ne hala ta shkerdhesha nderin more shpellar i ndyre ty adha tand bir kopil

 5. malo cekini says:

  Sali Ram Berisha eshte kryemashtrusi me i madh ne rruzullin tokesor. Vendi i tij eshte ne ferr. Po, kush ta coje, Edi qe ka frike nga hija e vet?!

 6. beni says:

  O sali QENI po na turperon te gjitheve.Qe je budalla kete e dime te gjithe por te arrije deri ketu…..BOOOH. U bej thirrje ISSIS qe te vine te marrin peng e te te presin koken se ne Shqiperi nuk paska as drejtesi es burra per te vrare ty….I lutem zotit cdo dite……AMIN plotesoma deshiren qe te shpetoje ai popull

 7. salem says:

  Po tani c’do na thuash o mi haleje,apo “jugarantoj juuuuu” .Pis burr.

 8. tourkofagos palio arapi says:

  Çmund te pritet nga kërmat e PeDeve. Llap llap se ne fund do ngelet nje gje. Nga kjo mendje që kanë moren dhe nje meleon gishta ne bythe

 9. lan says:

  Sala, te kete turp?!! Ha…ha.. Kjo dhe virtytet te tjera qe Sala nuk i ka. Hidheni ne gjygj pisin! Dikur e dicka do te behet.

 10. fllad says:

  Nuk eshte per tu lidh qeni i serbeve, por pederastet e PD( jo lulserbi)por ata qe nuk e kuptojne po iu eshte marre erzi per te gjithe jeten.
  Ne histori do mbeten si bisht qeni vetem se kane mbeshtetur nje qe duket si i cmendur por eshte nje gjarper i zgjuar, ne sherbim te serbise.

 11. leci says:

  Cthoni ore po turpi skuqet po ta quash Sali

 12. eda says:

  Po hiq dore o njeri pervers nga shpifjet. Si nuk hoqe dore nje here.Nuk te shkon me varianti shpif, shpif se dicka do mbete. Nuk ke dhe moshe te merresh me gjera ordinere qe as adoleshentet nuk i bejne. Kjo tregon se ti je i pafytyre per te bere cdo gje kur e ndjen veten keq, pra me lak ne fyt. E di vete ti kush eshte laku, eshte 21 janari, Gerdeci, Remzi Hoxha, Azem Hajdari, Trebicka, Shesheli, Milloshevici etj. Nje nga keto do jete lak i forte dhe ti smund te terheqesh vemendjen me mbrockulla te tilla sic ishin fotot e makinave. Detyra jote eshte te presesh.

 13. Shpiragu says:

  Ne nje debat per ngjarjet e 21-Janarit 2011,nje adhurues i Berishes u indinjua shume nga shprehja ime “….eshte fatekeqesi qe si k/minister kemi nje vrases, ose me e paketa,nje psikopat…”. Kam pritur me kot,e po me veniten shpresa per DREJTESI,per shume vrasje te ndodhura te tipit mafjoz,e per me teper per 4 martiret e 21-JANARIT.
  Ky mashtrim ne Facebook i Berishes eshte produkt i psikopatise se tija.

 14. bato says:

  A mund t’i tregohet turpi nje krimineli qe mori ne krah arkivolin e Azem Hajdarit dhe ne vend qe ta conte ne varreza, e coi ne kryeminstri, e la atje dhe iu turr zyrave bashke me bashibozuket qe e ndiqnin nga pas?! A mund t’i tregohet turpi nje palo burri qe per te shpetuar djalin dhe veten, pasi vrau 26 e plagosi treqind te tjere ne gerdec, arriti sa te mohoje edhe baxhanakun apo prinderit? A mund t’i tregohet turpi nje faqeziu qe vrau kater te pafajshem ne bulevard, plagosi 25 te tjere, kercenoi me jete kedo qe do guxonte te fliste,akuzoi presidentin dhe kryeprokurorin dhe kryetarin e opozites per grusht shteti, nuk lejoi hetimet dhe urdheroi prishjen e te dhenave te serverit…? Shqiperia ka marre fund perderisa ky kriminel vijon te beje politiken e dites!

 15. u ba cu ba mos e cyt ma says:

  Ku jane komentuesit pedo te pd-s pse nuk ndihen per bythshpuarin e tyre kriminel e mashtrues

 16. MELESINI says:

  Bir selmani nenes c,far ti qaj me pare……………

 17. Tili says:

  Berisha po i shërben qëllimisht shefit të vet per të hapur tymnajën se këto që thuhen pér Ermalin janë si punè e këtyre makinave të facebook ut. Berisha nuk është gjë tjetër veç një pazh i bllokut

 18. Albani says:

  SALI BERISHA U tALL DHE PO tALLEt ME tE GjALLEt,DjE U tALL ME OPOZItEN-SOt PO tALLEt ME MAZHORANCEN.
  KU PjERDH PER tE VDEKUR AI.

 19. lulushi says:

  psikopati berisha shejtan budalla i beri publike makinat e nipit te enverit diten e 21 janarit ti hiqte vemendjen njerzve per 4 te vraret te shikoj makinat e zenit ka goje dhe flet krimineli mashtrusi

 20. Naftetari says:

  Por kur ka injorant qe e besojne akom Salil komunistin le te hedhi cte doje ne fb.

 21. Kilo says:

  Sozia i Enverit ka qene nga nje fshat i Kuksit,sot do ishte gjall por degjoni çfar ndodhi Nexhmija vendosi ate dite ti merte masen e fytyres se donte ti benin nje koke prej floriri.Grimjori me i miri i kinostudjos tone,kur po i merte masen ne fytyre padashje i ra lekura e fytyres .Atehere u be alarme duhej zvendesuar kufoma per te vazhduar homazhet dhe bene kurban sozin nga Kuksi i cili la dy vajza e shoqja i punonte te spitali ushtarak.

 22. arben says:

  Ate qe Berisha u beri shqiptareve ne 20 vjet as turqit nuk ariten ta benin per 500 vjet.Le ta vere mendjen ne pune cdo njeri prej nesh dhe do te kuptoje se kjo moster me emrin Berisha po zbaton strategjine e shovinisteve fqinje per ta fshire nga faqja e dheut Shqiperine.Pergjigjen le ta jape secili prej nesh ashtu sic e ndjen nese I dhimbset ndopak memedheu.

 23. Akilis says:

  Ish Kryeministri Arvizu e dinte se cfare truri kishte zevendesi i tij dhe e lavderoi si “burre Shterti”

 24. fieraku4u says:

  O CFARE K…R ME ZILE QE ESHTE KY SALIU, SI NUK VDES KY MORTJA QE TE SHPETOJ E GJITHE SHQIPERIA.

 25. JULIANO says:

  Ky BERISHA eshte bere PINOK fare publikisht dhe hapur fare pa pik cipe ne surrat.si i pafytyre qe eshte.TURP

 26. arbereshi says:

  I NEVERITSHEM NE EKSTREM, I RANGUT TE PUCOFAGOS ME SHOKE.

 27. Anna Dhe Ndoc Lazri says:

  A E NJEH TURPIN SALIU?? HA HA HA

 28. andrea says:

  eshte vertet nje turp i madh per te gjithe qe meren me te tilla thashetheme dhe qe hedhin balte mbi te gjallet por eshte shume me shume turp kur baltosen te vdekurit.makinat e postuara neper media te ndryshme dje dhe sot jane makina te personave te ndryshem thjesht te marra neper sitet e internetit dhe faqe te ndryshme facebook apo edhe neper portale te ndryshme.mesa pashe te gjitha fotot e makinave jane publikuar para vitesh neper faqet e ndryshme te bisneseve te ndryshme ne facebook dhe eshte shume e thjeshte qe te perdoren per qellime apo interesa te ndryshme dhe ne rastin ne fjale aspak dashamirese ose thjeshte ku te pasqyrohet realiteti dhe sinqerisht eshte shume turp edhe per ata gazetare qe perdorin te tilla histori nga kushdoqofte ai qe hedh gurin e pare vetem e vetem per te shitur dicka me shume pa menduar as edhe nje cast te vetem per detyren madhore qe kane marre persiper,ate qe te informojne me drejtesi dhe paanesi opinionin publik.detyra e pare e cdo gazetari eshte te vertetoje burimin dhe pastaj te shkruaje e nese burimi apo historia jane nje trillim me bisht atehere te pergenjeshtrohet ai i cili e nisi thashemnajen.nisur nga artikulli i mesiperm ju them vetem bravo qe dicka te tille e keni bere duke intervistuar direkt nje te aferm te personit te ndjere ne foto,i cili hedh drite mbi gjithe balten e rremujen e ketyre diteve qe erdhi si pasoje e interesave te dikujt qe vendin e tij nuk e deshi kurre.

 29. Miku says:

  Autogol I berishes ne porten pd. Lojtar debil

 30. aa says:

  Rrofte shoku Xhelat Mziu !
  Rrofte shoku Sali Bisha !
  Rrofte edhe shoku Romstek Ristani !
  Lavdi Marksizem-Leninizmit !

 31. ilir says:

  sali qeni qe vrau e shkaterroi nje shqiperi te tere tani shpif gjera pa kuptim tani nuk duhej te lihej me ilire por burgun e ka pak duhet hequr zvarre

 32. sala says:

  Me kafshe burre se ky lloje palacoje nuk ka,ky edhte nje pederast qe i duhen hedhur hekurat,por kur,,,,!!

 33. une jam tqr says:

  ka faj edi rama qe nuk i pret linjen atij malokut

 34. berti says:

  Ca gallat jane keto komentet ketu te tema…me doli dhe gjumi dreqi e mori…ia kaloni saliut te gjithe…edhe edit biles…

 35. Shkodrani says:

  Ke drejte mor vlla kur i ka ik truni me koke plakut mere po ca me ba rreziku ketij vend .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *