FOTO LAJM/ Ditmir Bushatin e nderojnë me bluzën e Messit

Ministri i Jashtëm Ditmir Bushati është në një vizitë në Argjentinë ku është takuar me përfaqësues të lartë të vendit.

Ai ka publikuar një foto ku shihet me kreun e Senatit argjentinas Amado Boudou.

Boudou i ka dhuruar një bluzë të kombëtares së Argjentinës më numrin 10, atë që mban Messi, me emrin Bushati të shkruajtur sipër.

fotolajm

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “FOTO LAJM/ Ditmir Bushatin e nderojnë me bluzën e Messit”

 1. Treviso says:

  Ta gezozh zoti Bushati.

 2. hasan says:

  Por cfare kerkon ne Argjentine ky, apo harxho leket e shtetit? Se mos me degjon dhe fillon te me thote se ti nuk merr vesh nga axhenda e ministrise. Mbase, por une perseri mendoj qe keta nuk kane busull fare.

  1. cici says:

   ndoshta ka bere ndonje gje qe t’ja vleje si per shembull heqjen e vizave midis dy vendeve sepse eshe Bosnja nuk ka nebvoje per viza me Argerntinen vetem ne duhet te kemi viza per te vajtur atje.

 3. enter''" says:

  Boll duke publikuar cdo lloj foto, mbani sa per vete se ska nge njeri te merret edhe me fotot tuaja vend e pa vend

  1. Ledio says:

   Ja keshtu behen milioner keta. Duke shkuar sa me large edhe duke falsifikuar dietat. Cdo ne Argjentine more Driteshkurter? Argjentina ka dekada qe e ka humbur busullen per vete. Je i falur per keto traplleqe qe ben po na solle femra te bukura nga Buenos Aires edhe vere te kuqe Malbec..:)

 4. Krenar says:

  Ki eshte idiot me patente.

 5. vxy says:

  po ai flamuri atje,me merimang te zez esht\?
  se ky buashti po gzohet me ate lecken qe i kan dhon ata te qytetnumit,njilloj sikurse gzoheshin indigjenet e maerikes kur kristofor kolombi me te tijt u dhuronte ca rruaze kallcuku plot bojna gardelinash kafazi,dhe bythkuqt ne kembim i mbushnin anijet e spanjollve me flori.
  kshtu edhe ktij bushatit ky,kushedi se cafar i ka marr dhe po i jep nji cop leck!!!
  lecka per leckamanet!

 6. bismanrku says:

  natnemir o ditmir…

 7. Tili says:

  Mbaje mirë me ata se do kërkoni azil pozit opozitbashkë të gjithë

 8. gasper says:

  hajde mero hajde, po breke i ka dhene mesi atij qe eshte i biri i sul bushatit, turp me cfar merreni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *