FOTOT/ Braziliania më seksi nxjerr asetet shpërthyese

Bruna Tuna prej disa muajsh është bërë ndër modelet më të këruara braziliane falë formave të saj tejet seksi.

Ajo ka reklamuar së fundmi ujin 138 ku shfaq format bombastike.

bruan

 

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “FOTOT/ Braziliania më seksi nxjerr asetet shpërthyese”

 1. drejt says:

  Po ta kesh dashnore kete,para se tja besh,duhet te masturbohesh dy here,se ndryshe ja rruan.Vetem sa ta prekesh kjo te ben helaq…

 2. Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Ujë ore ujë
  Ujë se u thamë
  Për gop e për ujë
  Dhe jetën
  E dhamë!

  ☆☆☆

 3. DinPak says:

  As e kam idene se si e ka ujin kjo compania 138, por nje gje eshte fare e qarte, modelet qe zgjedh kjo per reklame jane kryevepra. Tani e ka radhen kjo Bruna braziliane qe duket me e mira nga te gjitha, deri sa te shfaqin tjetren qe e ka radhen pas kesaj. Hallall moj 138! Sa per ujin tend lerja te kenaqet Gopisti, neve na mjaftojne keto modelet!

 4. Dybeku i vjeter says:

  Ore po kjo pune keshtu.I flet gomarit kethen ruge,i flet qenit largohet,po kete gopistin xhanem cpithe e ka pjelle qe smere veshe? .

  O gopist o koke k..ri
  O levend sua gomari,
  Mbas cdo foto del i pari
  O ta vent dajo “hajdari”.

 5. kllintoni ke tajvoni says:

  ore!
  mos u merrni me gopistin se jua qendis ai juve.
  ne shyqyr qe e kmi dhe ju po i bini te mires me shqelm

  esht gopisti djalosh burre
  me gopist se gjith te paret
  nuk i ulej Cari kurre
  ndaj e donin shqipetaret

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *