Zyrtare/ Miqësore Kosovë-Shqipëri më 13 nëntor

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

shqiperi kosoveNdeshja miqësore mes përfaqësueses së Shqipërisë dhe asaj të Kosovës ,do të zhvillohet më datë 13 nëntor.

Lajmi është njoftuar nga Artan Govori, përfaqësues i Federatës së Futbollit të Kosovës.

Miqësorja e 13 nëntorit do të luhet në orën 14:00 në stadiumin e Prishtinës.

Prej ditësh përflitej për organizimin e miqësores mes dy përfaqësueseve, ndërkohë që më herët ranë pistat e miqësoreve me Poloninë dhe Kroacinë për kuqezinjtë.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

6 komente në “Zyrtare/ Miqësore Kosovë-Shqipëri më 13 nëntor”

 1. liku - Kush me shan per debat nuk ia mban. says:

  E per cfare vlen kjo ndeshje ?
  Per manifestim patriotik ?
  Ndeshjet miqesore , sidomos kur je kualifikuar ne nje event si evropiani , sherbejne per te provuar skema , dhe lojtare me skuadra te ngjashme me ato qe do luajne ne evropian.

  Po , kuptohet ne cdo gje e lidhim me patriotizmin , ne fund te fundit cfare na duhet evropiani , ne statistika hyme tani boll e kemi.

  Le te bejme nje miqesore ne Kosove , ku do kendojme , do puthemi , do luajme teater kukullash duke I lene gola njeri tjetrit dhe do hedhim fishekzjarre ne fund.

 2. Andi says:

  Jemi shume te lumtur qe do te behet ndeshja mezi po e presim o sa mire me qene shqiptar oee oee

 3. Ibrahimi says:

  Urroj qe Kosova ti jop nji msim te mire Shqipnise e lojtoreve t saj te dhjere qe e shitin neshjen me Serbin.

 4. - says:

  pordhe me rigon. ngrini flamura dhe lyeni si luftetaret e isis.pssssssssssssssssssssssssssssssss neveri

 5. enter''" says:

  hahaha, cfare idiotesie, po plisat me ke do jene ne kete ndeshje? Aahahahahahahaha

  1. BARIU..DHIVE. GREKQIRE says:

   E grekqire edhe ketu i fut hunet ti

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *