Shantazhi me videon erotike, Benzema rrezikon deri në 7 vjet burg

Shantazhi me videon erotike, Benzema rrezikon deri në 7 vjet burgKarim Benzema është futur në telashe pas shantazhimit që i bëri futbollistit të Lionti Valbuena.

Tashmë sulmuesi i Real Madridit rrezikon deri në 7 vite burg.

Ai ka pranuar se ishte i përfshirë në përpjekjet për shantazhin ndaj bashkëlojtarit të tij nga Kombëtarja franceze, Mathieu Valbuena.

Karim Benzema është paraqitur sot para Gjykatës në lidhje me dyshimet se ishte i përfshirë në përpjekjet për shantazhin ndaj bashkëlojtarit të tij nga Kombëtarja franceze, Mathieu Valbuena në lidhje me një xhirim seksual.

“Sky Sports”ka raportuar se sulmuesi i Real Madridit ka pranuar fajin, përcjell.

Sipas mediave franceze ai rrezikon të dënohet me 5-7 vjet burg për përfshirjen e tij.

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Shantazhi me videon erotike, Benzema rrezikon deri në 7 vjet burg”

 1. dajti says:

  Kush i ben gropen shokut bie vete brenda. Thenie e vjeter,por qe nuk i kalon koha.

  1. akrepi says:

   Fiks Dajti
   u akuzuan Rosell, bartomeu, Laporta, messi, Nejmar, Maskerano, Alvesh, jo halloween, jo FIFA, Jo UEFA, jo pezullim akademie, jo ndeshkim lojtaresh nga 4 muaj etj etj, dhe ne fund ne qeli perfundoi nje moutrid ireal si Benzema

   1. Adriatik says:

    Ky ishte ai qe u mburrte se dhuroi 1 miljon euro per ndertimin e nje xhamie.

    Tipik islamik

 2. Klimax says:

  Jo kontrata me miliona euro te keni ne kembet tuaja, jo pese here ne dite te luteni me bythen perpjete per Allahun tuaj, jo Kuranin ta mbani nen jastek dhe te recitoni permendesh cdo fjali, cdo varg, cdo faqe te tij, perseri ngeleni te njejtet, kanibaler te civilizimit!

 3. Immi says:

  Mire shume, tash mund te meditoje sa te doje dhe te flase ne burg me allahun e tij. Vetem se viregjesha nuk ka

 4. auntie frank+uncle mary says:

  Ah qerim qerim

 5. Pipi says:

  Ky edhe nga fytyra duket si debil komplet.

 6. Futbollisti says:

  Prisni ore idioter se nuk futet njeri ne burg se thote Gazeta “Tema “. Jeni kokrrat e idioteve

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *