FOTO LAJM/ Komisari i jugut pozon me të shoqen

Kjo është një foto e postuar nga Koço Kokëdhima në faqen e tij në Facebook.

Komisari i jugut shfaqet bashkë me të shoqen si dy modele.

Ata duken shumë të kuruar, ndërkohë që kanë marrë shumë komente pozitive.

koco

REMOTE_ADDR:[]

16 komente në “FOTO LAJM/ Komisari i jugut pozon me të shoqen”

 1. Toni says:

  Ky kur berisha mori pushtetin shpiku dhe senundje mendore per vete dhe kancer per te shpetuar pasurine gjoja merrte mjekim ne austri per depresion pastaj gjoja e ndau brixhilden cfare nuk shpiku koco per vehte dhe tani del si cift shembullor.ky hajdut vodhi hajdin sejdine kryehajdutin shqiptaro kosovar jo me tani qe eshte deputet donte te vidhte bankers por kur dr i bankers i tha une jam amerikan nuk negocioj me terroriste u zbyth ky legeni

  1. elona says:

   Mungon dhe Bora e drogume dhe Besa e madherishme ne foto ,po varja,shiko keto e kuptoje se ca pjellash jane .

  2. TANI says:

   Njerez te mrekullueshem. Sipermarres te sukseshem. Kokedhima figur politike e lart ku fjala e tij mbart shume peshe. Respekte

 2. anticensurë5431 says:

  paskan bërë mirë që qënkan kuruar(nuk e dimë se në kë spital,brënda a jashte vëndit),por nuk shoh se ku është lajmi këtu??
  kok dhimi ka nxjerrë një foto në facebythë dhe ju qekeni tuj ardh!!ose më mirë të themi i keni hyrë masturbimit??
  kur e bëni atë kë shikoni komisarin apo komisaren??

  1. Mondi says:

   Jane fantastik . ti permabahemi shkrimit, ne fot vertet kane dal shume bukur shume klas 🙂

 3. albpetrol + Endri Pyka says:

  Gjynah qe eshte nga bregu,sepse atje ka burra te zoterinj,e sa per komentet pozitive i ka marre nga servilet

  1. erka says:

   Z.Puka, inatet personale jane tjeter gje. Artikulli shkruan tjeter gje. Fotografia perbman shume klas, ne fund te fundit njerez me personalitet dhe ndikim te lart ne Shqiperi .Respekteeeeeeeeee

 4. Komisari,te pakten te kishte mberthyer xhaketen…..

 5. leckamani says:

  Foto hajdutesh, ky birbo hde gruan birbo.Si nuk i vjen turp,jo nga populli,por nga femijet,Cfare femijesh po rrit o Koco me Bexheten,late koqen e namit.

  1. une says:

   Kokedhimat, familje intelektuale, politkan, biznesmen me femije artiste. Mbiemer i cili i shton vlera te medha kombit tone, pasi jane njerez te cilet kan kontribuar ne vend dhe ne popull. Jeni nder me te miret

 6. jusi says:

  bythqire koqua,bythqire e shoqja,dava homosexuAlesh.ky cift nuk ka fare te beje me nje cift shqiptare te ndershem,gay koqua,lesbiane shoqja.Te dy jane
  GABEL GREGQIRE,para,mbrapa,majtas djathtas.ptuh rrace e keqe,gabel GRKO-SRB

 7. shqiptarët rrac e keqe says:

  Nuk lat njeri pa sharë, or pjellë e keqe

 8. mir says:

  je ca pusht ti fotaq………

 9. sali delli says:

  ky pederasti e vertiti per interes te tij figure muti.

  1. une says:

   fjalor i cili te le shume per te deshiruar.
   KOKEDHIMA BURRE SHTETI, BRAVO

 10. Fatkeqesisht ,kjo asht Shqipnia e sotme. Kta plehna si kokdhimi me racen e vet kamuniste ,qeverisin venin.
  Ptu!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *