bushati

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “bushati”

  1. "Horri i Bulevardit" says:

    Andi Bushati, nje pederast i pandreqshem. Nje plehre qe vjen era qelbbsinllek, cojeni diku nga Afrika, se ndoshta i qellon ndonje zezak, qe e permbledh dhe ja heq histerine.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *