Përleshje në rrugë mes tifozëve të Palermos dhe Lazios përpara ndeshjes

lazio

Ndeshja e serisë A mes Palermos dhe Lazios ditën e dielë, ka shkaktuar dhunë dhe përleshje mes tifozëve të të dy ekipeve në rrugët e qytetit të Palermos. Tifozët janë përleshur me njëri tjetrin, ndërsa kanë hedhur edhe fishekzjarre në drejtim të palës kundërshtare.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Përleshje në rrugë mes tifozëve të Palermos dhe Lazios përpara ndeshjes”

  1. albti says:

    Perleshje midis katunareve dhe fashistave

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *