Përleshje në rrugë mes tifozëve të Palermos dhe Lazios përpara ndeshjes

lazio

Ndeshja e serisë A mes Palermos dhe Lazios ditën e dielë, ka shkaktuar dhunë dhe përleshje mes tifozëve të të dy ekipeve në rrugët e qytetit të Palermos. Tifozët janë përleshur me njëri tjetrin, ndërsa kanë hedhur edhe fishekzjarre në drejtim të palës kundërshtare.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...