Lulzim Basha pas anulimit të takimit: Mirëpresim ambasadorin Lu në mbledhjen me grupin parlamentar (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha është i ftuari i emisioninit Opinion të Blendi Fevziut të kësaj të enjteje. Vetëm një ditë më parë Ambasadori amerikan, Donald Lu, dhe Ambasadorja e BE në Tiranë, Romana Vlahutin u prononcuan në mënyrë të drejtpërdrejtë në Komisionin e posaçëm për reformën në drejtësi që kjo e fundit të miratohej brenda muajit qershor, duke rritur në këtë mënyrë presionin ndërkombëtar tek faktorët politikë të vendit.

Si e ka perceptuar këtë sinjal të fortë Partia Demokratike dhe a do ta votojë Reformën në Drejtësi?

Basha: Partia Demokratike e mirëpret ambasadorin Lu në mbledhjen e grupit parlamentar

Basha: Qëndrimi i Partisë Demokratike për reformën, gati brenda ditës së shtunës

Basha në Opinion: Reforma në Drejtësi nuk miratohet pa votat e opozitës

Basha shtyn me një muaj kohë miratimin e Reformës në Drejtësi

Basha: Kam mbështetjen e ndërkombëtarëve që zgjedhjet e ardhëshme të jenë të ndershme

Basha: Salianji ka tejkaluar lirinë e vet

Basha për Erjon Veliajn: Një skuth dhe kryemashtrues

Basha për “çështjen e parkut”: Kemi qenë dhe do të jemi në mbështetje të shoqërisë civile

Basha për çështjen e stadiumit: Një kullë me stadium jo një stadium me kullë

Basha për çështien e stadiumit: Çdo bankë që do të kreditojë këtë projekt do të mbajë përgjegjësi

Basha: Bandat kriminale bëjnë ligjin në Shqipëri, mbështetet nga qeveritarët

Basha: Saimir Tahiri kontrollohet nga Emiljano Shullazi

Basha: Besmir Qebini i implikuar në në vrasjen e Çiços në ish Bllok

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Lulzim Basha pas anulimit të takimit: Mirëpresim ambasadorin Lu në mbledhjen me grupin parlamentar (VIDEO)”

 1. Reforma says:

  Basha.nUK TE VURI Njeri qe te Nemerosh nUMERIN E sHQIPETAREVE TE IKUR, Shkurt na thuaj PSE NUK VOTONI REFORMEN NE DREJTESI????
  e dime se kush “Bythe” TE KA PJELLE?????ti je perfaqesues i Bandes se Berishes, qe perfaqeson KLANIN Serbe ne Shqiperi…nese jo athere na e Verteto???Dhe mos na Trego Borxhet ;vJEDHJET ::dEFICITET…ti vete je Autor i Vjedhjes se 280 mijlon Eurove ne rrugen e Kombit…..mos na u hiqe i Paster..ti je KRIMINEL..lol

  1. Beobachter says:

   Harrove ti thuash bashfazllicit qe jo vetem eshte hajdut e kriminel , por edhe..TRADHETAR .

  2. Beobachter says:

   Harrove ti thuash bashfazllicit qe jo vetem eshte hajdut e kriminel , por edhe..TRADHETAR .

   BOTOJENI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. asteri says:

  o bashe thuaji demokrateve te tu te miratojne reformen ne drejtesi dhe leri salilleqet se nuk i ha populli ato qe thua dhe akuzon oer hajdute e kriminel, kur ti me banden e saliut i keni lyer duart me gjake. ti je nje bastard or tej

Lini një Përgjigje te Reforma Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *