VIDEO/ Shoferi i dehur përplas katër makina, të tjerët e masakrojnë

Një shofer i dehur në Rusi ka vënë përpara një sërë makinash.

Por hakmarrja duket se nuk vonoi.

Pronarët e nxehur të mjeteve kanë dalë dhe kanë masakruar në grushta dhe shkelma shoferin e dehur.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Shoferi i dehur përplas katër makina, të tjerët e masakrojnë”

 1. albani says:

  Mire ja kane bere.
  Here tjeter te mendohet kur ta kape timonin.
  I dehuri mund te kishte vrare dhe njerez.

 2. albani says:

  Ta linin qe ti dilte pija dhe pastaj ta zhdepnin mire.
  Asgje si paskan bere.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *