25-vjetori i PS, Petro Koçi: Rama rivlerësoi Nanon

Partitë politikë janë kthyer tashmë në baste liderësh. Nuk është më Partia Socialiste e Fatos Nanos pasi ajo ka marrë fytyrën e Edi Ramës. Ky është vlerësimi që bën Petro Koçi, nga studiot e TemA TV, për partinë ku ka qëndruar për 15 vite me radhë si i zgjedhur në forumet e larta drejtuese të saj.

Përballë gazetarit Enea Meksi, Koçi nuk shpreh kritika për Edi Ramën pasi thotë se të gjitha partitë funsksionojnë në këtë mënyrë. Gjithashtu Koçi flet për historinë e themelimit, për rolin e Fatos Nanos dhe për momente kyçe të kësaj partie në 25- vite.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “25-vjetori i PS, Petro Koçi: Rama rivlerësoi Nanon”

  1. Kico says:

    Kaq budalla xhanem? Rama e rivlersoi Nanon se Blushi me Daden mund te benin nji fraksion te Ps. Pra vetem lau gojen ngaqe e zuri frika. Por Rama e ka treguar qe urren gjithe socialistet dhe do Frangajn , Henri Cilin, Fevzon , Brahon, Meten. Boll i sherbeve Rames se dhe 1 vit dhe do e cojme ne PD se aty e ka shpirtin Rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *