Samiti i Parisit, Vuçiç: Të lidhim autostradën me Shqipërinë

Ndër takimet e para që Kryeministri Rama pati në Paris ku po merr pjesë në Samitin e vendeve të Ballkanit ka qenë ai me Kryeministrin e Serbisë, Vuçic.

Takimin e njoftojnë mediat serbe sipas të cilave Vuçië do të kërkojë nga BE financime për lidhjen e Rrugës së Kombit me Beogradin.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “Samiti i Parisit, Vuçiç: Të lidhim autostradën me Shqipërinë”

  1. Tema says:

    Dhe kosova po i ndihmoj., sërbt s’mund e fitojn luftën me ne, të jen të bindur.

  2. Satanist says:

    Lidhjet e videove i keni cope cope. Shume te ngadalta. Nqs keni probleme me bandwidth, ulni cilesine e videos qe vini se nuk osht tu prit njeri 5 minuta, per te pa nje video 1 minuteshe te ca lajmeve te zakonshme. Keshtu harxhoni kohe dhe ju pa asnje fryt.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *