FOTOT/ Në jug nuk përmbahen më! (16+)

Pushimet këtë vit në Shqipëri kanë nisur shumë nxehtë.

Thuajse çdo ditë publikohet foto të vajzave topless në plazhet kryesisht në jug të Shqipërisë.

Këto foto janë shkrepur në Lukovë, ku një vajzë shëtit me gjoksin jashtë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/1-58-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/1-58.jpg","attachment_id":"515026"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/2-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/07\/2-55.jpg","attachment_id":"515027"}]

7 komente në “FOTOT/ Në jug nuk përmbahen më! (16+)”

 1. esmael kadar says:

  e c gjoks zeza ka ajo!
  ajo s ka as gjoks as cica
  ajo ka vetem ca fiq t that
  cica osht tjeter or taj
  a ke pa shalqi myzeqeje ne mes t veres>?
  kur I ngul bixhakun dhe rri perpjet..
  ajo osht cic. cic me thithk si bisht shpate…
  luft,luft e madhe n thith te cices
  sa me duar sa me goj
  dhe kur shko hajdari luftnxites
  behet lufta pa mburoj..

 2. dardan says:

  Po mire me Shqiperia a do me hy ne BE apo ne Turqi?
  Keta gazetaret tuaj skane dale neper plazhet e Evropes me pa njehere se sa pak jane ato femra qe nuk dalin topless.

 3. Kritiku says:

  Ore gazetar injorant, i ke marre leje atyre njerezve qe te publikosh fotot e bera? Keni degjuar ndonjehere ju per cenim te se drejtes se privatesise se personit? Ju keni shkelur ligjin ne kete rast dhe ata üersona qe ju i publikoni kane shume te drejte qe t’ju padisin ne gjyq.
  E ku eshte lajmi ketu , ju shpellare te gazetarise?
  Shkoni e beni ndonje dru ne mal, sa eshte akoma vere, sepse per kete pune nuk jeni ju, te vetequajtur gazetare!

  1. sokol says:

   po ajo per ate pune ka dale more karaduz qe ta shofi bota qe se rruan p….Po na tregon te drejtat ti pallosh

 4. Luli Vocel says:

  – DEGJENERIM TOTAL (popull 1.5 milion … ha,ha,ha,ha) qe mbolli 25 vjet ne SHQIPERI, veriori-injoprant politikani Bllokut Sali Bisha.
  – Ja pasojat sot:
  kurvllek, divorse, korrupsion, droge, alkol, vjedhje, mashtrime, arme, vrasje, padrejtesi, dembelizem, diploma fallco …. etj. etj. ………….

 5. arjan arber says:

  She is a foreigner because she is too ugly to be Albanian and does not have albanian female body shapes.

 6. Drini says:

  Gazetar mavria nuk merresh me plerat qe jane ne plazh aty por me mbare e ke te merresh se cfare bejne te tjeret per qef te tyre.
  E kuptojme qe trupi apo gjoksi i nje femre shesin me shume se plerat ne plazh edhe pse keto te fundit te vrasin syte.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *