VIDEO/ Makina që ka zemëruar shumë njerëz në Tiranë

Zakonisht ajo që shikojmë rëndom në pjesën e pasme të makinave në Shqipëri është “Kujdes, jam shofere e re”. Por, sot një automjet i ka habitur të gjithë, kalimtarë dhe shoferë, pas makinës ai kishte vendosur një djalë të vogël, i cili mesa duket po flinte.

Kjo papërgjegjshmëri nuk ka kaluar në heshtje nga njerëzit, të cilët e kanë kritikuar drejtuesin e automjetit për lënien e fëmijës në këtë mënyrë sikur të ishte një objekt i parëndësishëm.

Kjo makinë është filmuar nga një shofer në zonën e 21-Dhjetorit në Tiranë disa minuta më parë dhe tregon një fëmijë me një bluzë të verdhë dhe pantallona të bardha teksa qëndron i strukur në pjesën e pasme të makinës, gjë që e bën të vështirë edhe për shoferin që të shikojë rrugën për të mos folur më pas për jetën e fëmijës.

REMOTE_ADDR:[]

6 komente në “VIDEO/ Makina që ka zemëruar shumë njerëz në Tiranë”

 1. maximus says:

  kafshe , u bene edhe me mercedeza keto kafshe, ai femije edhe mund te asfiksohej nga temperatura e xhamit

 2. Azem Bejta, DRENICË says:

  Fatkeqësisht shumë shqiptarë e kanë kaptinen për katër këmbë,nje ndër ta edhe ky shoferi që la gomarin në male dhe zbriti në Tiranë dhe bleu benzinë me lek te pista.

 3. preshevali says:

  Te na thojnë; budalla s’ka brina.

 4. Ervin says:

  Tema, Nuk e di pse behet kaq zhurme..mqs targen e keni, denonconi rastin ne komisariatin dixhital per drejtim pakujdesshem makines e shkelje rregullave qarkullimit rrugor….te pakten mqs policia spo kap me hajdut, kete gje kaq te thjeshte mund ta beje

 5. Fredi says:

  O zot ku jetojne keta njerez, nuk pane, nuk degjuan keta njerez ndonje çik nga kjo bote. Zoti na ruajt.

 6. ilia says:

  Thjeshte eshte nje musliman Shqiptar. Femijet mund ti perdhunosh, gruan mund ta vrasesh, vellain mund ta shkaterrosh etj, pasi kete e lejon Kurani dhe Profeti i tyre pedofil.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *