VIDEO/ Klientët e dehur shkatërruan lokalin, por ja si reagon baristi

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

drunkDisa klientë të dehur kanë nisur të bëjnë rrëmujë dhe të thyjenë gotat brenda ambienteve të një lokali në Itali.

Por, kur stafi iu ka kërkuar të largohen, ata kanë dalë në tarracën e lokalit dhe kanë nisur sherrin me disa pjesëtarë të stafit.

Ndërkohë, në video duket baristi, i cili ka ndërhyrë sapo ka parë nisjen e sherrit, ndërsa vetëm me një goditje ka shtrirë në tokë një prej klientëve.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *