VIDEO/ Klientët e dehur shkatërruan lokalin, por ja si reagon baristi

drunkDisa klientë të dehur kanë nisur të bëjnë rrëmujë dhe të thyjenë gotat brenda ambienteve të një lokali në Itali.

Por, kur stafi iu ka kërkuar të largohen, ata kanë dalë në tarracën e lokalit dhe kanë nisur sherrin me disa pjesëtarë të stafit.

Ndërkohë, në video duket baristi, i cili ka ndërhyrë sapo ka parë nisjen e sherrit, ndërsa vetëm me një goditje ka shtrirë në tokë një prej klientëve.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *