FOTOT/ Dasma që ka mallëngjyer rrjetin: Ja kë ka marrë kjo nuse si shoqërues në dasmë

Fotot e kësaj dasme kanë bërë xhiron e rrjetit dhe kanë marrë mijëra komente pozitive.

Një mësuese e fëmijëve me aftësi të kufizuara ka bërë një gjest që është vlerësuar shumë.

Kinsey French nga Louisville, Kentucky, ka marrë si shoqëruesit e saj në dasmë nxënësit e saj.

Ajo u ka blerë kostume dhe fustane fëmijëve të prekur nga sindroma Doën.

Ngjarja ka rrëmbyer vëmendjen e shumë mediave amerikane.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-44.jpg","attachment_id":560510},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-42.jpg","attachment_id":560511},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-41-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-41.jpg","attachment_id":560512},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-38-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-38.jpg","attachment_id":560513},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-34.jpg","attachment_id":560514},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-29-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-29.jpg","attachment_id":560515},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-28-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-28.jpg","attachment_id":560516},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-24-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-24.jpg","attachment_id":560517},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-21-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-21.jpg","attachment_id":560518},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-18-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-18.jpg","attachment_id":560519}]

3 komente në “FOTOT/ Dasma që ka mallëngjyer rrjetin: Ja kë ka marrë kjo nuse si shoqërues në dasmë”

  1. Alex says:

    Ore kalamojt ke bo mire qe i ke mor, amo burrin e paske cop cop.

  2. Sa.... says:

    BRAVO, nje mrekulli e vertet, te gezosh keta femije. Ah sikur te ishte dhe ne Shqiperi ky respekt per keta femije, por dhe per te tjeret qe se kane mundesine ekonomike.

  3. NjeQytetarOptimist says:

    Por amerikanet jane te poshter mor.. Pyet enter” e shoke se kur martohemi ne jo ne dasem sduam ti shohim, por as ne jete.. Ne shqiptaret bythegrisur me xhinse gabi kemi opingat me maja te baltosura akuzojm amerikanet qe jane inferior.. Snjoh ndonje rrac tjeter qe diten me te lumtur te jetes se tyre e ben me kta..

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *