Berisha nuk e përmban dot urrejtjen për Ina Ramën, e sulmon në Kuvend dhe e quan ndrikull

berisha kuvendSali Berisha nuk e fsheh dot urrejtjen që ka për ish-kryeprokuroren Ina Rama.

Ai e ka sulmuar sërish atë sot në Kuvend.

Pasi e quajtu “lavire bulevardi”, sot e ka cilësuar si ndrikullë.

Donit të çonit në Gjykatën e Strasburgut, ndrikullën.

Donit të çonit kryendrikullën.

Kjo është reforma e tyre në drejtësi.

Ky është vetingu, që Straburgu i dha shkelmin.

Por reforma do të bëhet.

Unë ju jap fjalën juve se reforma do të shkojë deri në fund, asgjë nuk do ta pengojë.

Por kush e pengon reformën?

E pengon Rama dhe sarajet e Surrelit, se ka frikë të deklarojë të ardhurat e këtij ndërtimi gjigand”, ka thënë Berisha.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Berisha nuk e përmban dot urrejtjen për Ina Ramën, e sulmon në Kuvend dhe e quan ndrikull”

 1. nn says:

  hahahahahahahahahahaha……………………………………………………

 2. Lumi vetem nje here sjell kercunje says:

  Une mendoj qe ne gjykaten e starsburgut te propozohet Xeni

  x

 3. Gus says:

  Me vjen keq por qenka bere për ramet

 4. Emigranti says:

  Ne gjukaten e strasburgut, duhet te dergohet sa me pare sali berisha, ky llapaqen, qe sle njeri pa pergojuare, pa share e pa fyer, si rrugace, qe ka mbi vete, mbi 250, krime nga me te ndryshmet, disa edhe per piramidat, vrasje, shkateim te shetit, thirje te perseritura per armatosjen e popullit dhe rezimin me dhune te qeverise, shitje te detit e shume te tjera. Vetem keshtu dote shpetojne SHqiperia dhe shqiptaret , ndryshe ska qetesi. Si vjen turpe keti te cmenduri edhe mbase pese vitesh, shane e fyen nje zonje te nderuare, sice eshte Ina Rama.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *