VIDEO/ “Festa e beqarisë”, të riun turk e bëjnë “leckë”

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

dhendriVideo e mëposhtme tregon atë që mund të cilësohet si festa e beqarisë, e një të riu turk.

Duke ndjekur një traditë të vjetër, dhendrit i thyejnë vezë në kokë, i hedhin miell dhe alkool.

Por siç shihet në video ai i duron të gjitha me “stoicizëm”.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *