FOTOT/ Gjermania në alarm: Policia në kërkim të atentatorit sirian

Policia gjermane është vënë në kërkim të një shtetasi sirian që dyshohet se do kryente një sulm në aeroportin e Chemnitz.

Shtetasi sirian Jaber Alkbar ishte prej kohësh nën vëzhgim dhe sot është shpallur në kërkim.

Policia e qytetit ka mbyllur gjithë hyrje-daljet dhe është në kërkim të emigrantit sirian.

Mëngjesin e sotëm pati raportime për dy shpërthime kamikaze, por ende nuk ka konfirmim.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-79.jpg","attachment_id":"562181"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-78-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-78.jpg","attachment_id":"562182"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-79.jpg","attachment_id":"562183"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-67-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-67.jpg","attachment_id":"562185"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-74.jpg","attachment_id":"562184"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-54.jpg","attachment_id":"562186"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *