FOTOT/ “Kapi për pi***”, zbulohet femra e skandalit të Donald Trump

Donald Trump është përfshirë në një skandal që mund të ulë ndjeshëm shanset e tij për të qenë presidenti i ardhshëm i SHBA-së.

Uashington Post ka publikuar një audio-inçizim ku Trump bisedon me një mikune  tij, Bill Bush.

Trump i thotë se “ka q*** një grua të martuar”.

“Kur je një yll, ato të lejojnë ta bësh këtë. Mund të bësh ç’të duash. Kapi për p… Mund të bësh ç’të duash”, dëgjohet të thotë Trump.

Por kush është femra për të cilën bisedohet?

Ajo quhet Arianne Zuker dhe është një modele dhe aktore amerikane.

Në kohën që bëhej biseda Zuker ishte e martuar, po ashtu edhe Trump.

Audio është regjistruar në vitin 2005.

Trump kërkoi falje, megjithatë tha se “kjo është një përpjekje për të hequr vëmendjen nga skandalet e Hillary Clinton”.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-75-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-75.jpg","attachment_id":562145},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-76-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-76.jpg","attachment_id":562146},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-72-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-72.jpg","attachment_id":562147},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-76-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-76.jpg","attachment_id":562144},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-65-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-65.jpg","attachment_id":562148},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-42-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-42.jpg","attachment_id":562151},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-52.jpg","attachment_id":562149},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-52-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-52.jpg","attachment_id":562150},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-5-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-5.png","attachment_id":562152},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-32-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-32.jpg","attachment_id":562153}]

10 komente në “FOTOT/ “Kapi për pi***”, zbulohet femra e skandalit të Donald Trump”

 1. hektori te drejtori says:

  qe kur I paskan shut alfabetit shqip germen “*” ?
  dhe na thoni se si ta shqiptojm.
  apo esht si pun jokeri qe e fut ku t dush

 2. Forca zoti Tramp, mbertheji ne ate te flamosurin vend. says:

  Kaq paturpsisht? Jooooo, kete se bene as Flamur Noka, Arben Ristani, Taulant Balla, apo kushdo tjeter nga radha e pambarimte e deputeteve tane.. Bile – bile, kete se bene as Kaubojsi ose Fufi. C’te thuash pastaj per Pangon dhe Shukriun, qe perballe ketij rasti do dukeshin si burrat me te ndershen ne planet? Hajde Trap, me falni, Tramp, haje!!!! Duket zgjedhjet ne Amerike muaren fund, tashme rezultati eshte me se i qarte….. Megjithese cfare nuk bene vaki ne kete bote! Vetem pasi doli me organin e qejfit jashte ne plazhet nudo, fanset e Edi Rames u shtuan kaq shume, sa nje dreq e merr vesh dhe fitorja e tij u be me te vertete spektakolare. Femrat bejne sikur fyhen nga aspekte te tilla, ne dukje vulgare, por thelle ne shpirtin e tyre ato te tille tipash duan.

 3. Bill says:

  Nen shembullin e frymezinin e bill klinton. Me nje ndryshim ky ishte privat, kurse billi perdorte shtepine e bardhe

 4. Karanxha says:

  Po Bleonen e kapi per pi*** ky? Apo nuk pranon Bleona te tilla gjera?

 5. dashi i havase says:

  Po si perfundim e q… apo nuk ja dha ajo?

 6. Spartaku says:

  Opo qenka histeriku madh ku Trap,me falni Tramp.Obob,kushedi se çfare do beje ky po te zgjidhet president,do hap ndonje harem me supermodele.A mund te drejtohet Amerika me nje imoral si ky dreq Tramp? Ky qenka koqe kandari.S’ke ç’i bene,e bene pasuria qe ja verbon syte dhe ja çorodite mendjen.

 7. Moni says:

  Ejjjjj ooooo ja ke fut kot gazetar pacavurja se bus3da qe po benin keta burrat ishte para se me taku kete zonjen Zuker….. cfare lemshi ke bete vlla

 8. Peco says:

  Cfare specialisti!!!! Ky po, me nje kapje e neutralizoka ne vend kundershtarin…..
  Ai i NSHRAK-ut i cili na ka merzitur boll me ato bejtet e tij, duhet ta kuptoj , qe tashme ne loje tani kane dale lojtar te kalibrit boteror, ndaj i sugjerojme ta rishikoje mundesine e ndryshimit te nickname-it.

 9. GT says:

  Gazeta e keni gabim. Arianne Zuker nuk eshte gruaja per te cilen flet Trumpi ne skandalin e autobusit. Ajo eshte gruaja qe e pret Trumpin pasi kishte treguar historine ne autobus.
  Trumpi nuk ka asnje lidhje me modelen e cila pasi u njoh me ate qe kishte thene Trumpi ne autobus, megjithese jo per te, e denoi faktin qe ai fliste ne ate menyre per grate.
  Ky eshte nje gabim i rende i Gazetes Tema, e perkthimit, dhe publikimit te nje lajmi te rreme te nje njeriu qe nuk eshte i perfshire ne skandalin Trump.

 10. sokol says:

  ju shqipkarat dhe gazetat tuaja me mire qepeni gojen para presidentit amerikan shikoni mutrat qe ju bejne ne koke politikanet tuaj secilit nga ju dhe lereni ameriken ti zgjidhe vete hallet e veta

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *