FOTOT/ Ngjarja horror: 40-vjeçari çon në spital gruan shtatzënë…12 vjeç!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një ngjarje shokuese ka ndodhur në një spital të Kinës.

Një burrë 40 vjeç ka çuar në spital gruan e tij shtatzënë, duke pretenduar se ishte 20 vjeç.

Por mjekët kanë dyshuar për vërtetësinë e fjalëve të tij dhe kanë lajmëruar policinë.

Pas disa ekzaminimeve ata zbuluan se vajza ishte vetëm 12 vjeç.

Vajza nuk u përgjigjej pyetjeve të mjekëve pasi nuk fliste gjuhën kineze.

Sipas hetimeve paraprake dyshohet se ajo është blerë jashtë Kinës.

Ka pasur raste të shumta ku kinezët blinin femra në Vietnam.

40-vjeçari është prangosur dhe është në pritje të gjyqit.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-77-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-77.jpg","attachment_id":"562156"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-76-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-76.jpg","attachment_id":"562157"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-77-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-77.jpg","attachment_id":"562158"}]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *