FOTOT/ Seksi dhe e tërbuar: Pasanikja që çmend policët

Ajo quhet Mara Bagdasaryan dhe është vajza e një miliarderi rus.

23-vjeçarja që është mjaft aktive në rrjetet sociale ka tërbuar policët ruse.

Ajo thyen çdo ditë rregullat e qarkullimit me makinat e saj luksoze, por askush nuk mund ta ndalë.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku shihet të ecë me 170 km/h me Benzin e saj 100 mijë eurosh.

“Kur e ke me nxitim”, shkruan ajo krah videos së publikuar në Instagram.

Natyrisht që policët e ndalojnë, por kur shohin se kush është, e kanë të pamundur të bëjnë diçka.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-79-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-79.jpg","attachment_id":"562190"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-80.jpg","attachment_id":"562191"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-75-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-75.jpg","attachment_id":"562192"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-80-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-80.jpg","attachment_id":"562189"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-68.jpg","attachment_id":"562193"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-55-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-55.jpg","attachment_id":"562194"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-54-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-54.jpg","attachment_id":"562195"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-44.jpg","attachment_id":"562196"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-38-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-38.jpg","attachment_id":"562197"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-34-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-34.jpg","attachment_id":"562198"}]

6 komente në “FOTOT/ Seksi dhe e tërbuar: Pasanikja që çmend policët”

 1. bob says:

  Do te kete qene me 3.000km/h

 2. artiles says:

  “Ka degjeneruar superstruktura” – na thonin ne kohen e socializmit!

 3. an says:

  1170 km/h!!!!!!!!!!!!!! Lajm shum i papare. duket qe ke talent. Me siguri je dhe shum inteligjent por nuk aplikohesh sa duhet.

 4. Koli says:

  Une them qe ka qene me 1180

 5. bob says:

  Bravo,ia hoqet 1-shin 1170-tes.Problem mbetet 100 mije eurosh,eshte SHUME per nje Benz “miliarderi”

 6. Epidor says:

  Kurre behet evgjiti mbret e vret edhe babane e tij kjo ndodh vetem tek njerezite te cilet kane qene te varfer dhe me vone behen te pasur . Prandaj kryelartesa e njerezve me origjine borgjeze ka nje autoritet ajo eshte gjenetikisht e vecante dhe unike per tu respektuar nga e gjithe bota

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *