FOTOT/ Politikani shqiptar tregon muskujt në Maratonën e Tiranës

Ka përfunduar Maratona e Tiranës dhe pjesëmarrësit kanë përfituar për të shkrepur disa foto.

Mes tyre ishte edhe politikani shqiptar Ramush Haradinaj, me bashkëshorten.

Siç shihet në foto, Haradinaj është kujdesur për trupin e tij dhe duket në formë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-2.jpg","attachment_id":"562583"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-2.jpg","attachment_id":"562584"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-1.jpg","attachment_id":"562585"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/received_10154155682755186-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/received_10154155682755186.jpeg","attachment_id":"562565"}]
                 Loading...