FOTOT/ Politikani shqiptar tregon muskujt në Maratonën e Tiranës

Ka përfunduar Maratona e Tiranës dhe pjesëmarrësit kanë përfituar për të shkrepur disa foto.

Mes tyre ishte edhe politikani shqiptar Ramush Haradinaj, me bashkëshorten.

Siç shihet në foto, Haradinaj është kujdesur për trupin e tij dhe duket në formë.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a1-2.jpg","attachment_id":"562583"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-2-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a2-2.jpg","attachment_id":"562584"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/a3-1.jpg","attachment_id":"562585"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/received_10154155682755186-150x150.jpeg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/received_10154155682755186.jpeg","attachment_id":"562565"}]

6 komente në “FOTOT/ Politikani shqiptar tregon muskujt në Maratonën e Tiranës”

 1. Vladimir says:

  Urime te gjitheve! Mbase do behemi dhe ne si gjithe bota:

 2. england says:

  Mero te drejtohem ty pasi je ti ai qe themelove kete faqe,dhe nuk kam kujt tjeter!do ishte mire qe pervec lajmit te maratones te pasqyronit sa me teper si kjo foto e fundit,pra njerzit e thjeshte qe dalin e vrapojne,pse u dashka qe edhe ne maratonen e vrapimit te na praqisni fotot e nje politikani,dhe te na e servirni si lajm faktin se sa mire eshte ky tipi ne fizik,lajmi eshte se sa te rinj dhe te moshuar moren pjese ne kete dite.Mos e politizoni dhe kete aktivitet qe i perket mases popullore.

 3. Qifi says:

  Ramushi terrorist sduhet oranuar ne shqiperi. Ai duhet te ishte me vellezerit musliman duke luftuar per xhihad.

  1. Maksut Tafuti says:

   Shko mer bythqir

 4. Treviso says:

  Urime per thyerjen e akullit.
  Nuk e kuptoj nga gazetaret qe aqshume u kushtoken ato foto? Gjithe ai organizim qe eshte bere te mos demostrohet?

 5. Profesori says:

  Politikanet shqiptare here pas here pulikohen ne media qofte vizive apo te shkruar,si persona interesante perhere duke demonstruar muskuj e performanca fizike.Mire eshte qe per cdo qenie te gjalle ,shendeti i plote eshte fizik(muskulor) e mendor.Por shumica e politikaneve tane shqiptare
  performojne vetem te paren(muskujt) pjesa tjeter mungon ose eshte e atrofizuar.Shihni po te keni durim, parlametet respektive ne Tirane e Prishtine,ku per probleme te ndryshme ligjevenese,kryesisht perdoret dhuna verbale e jo rralle ajo fizike.
  Nje mik i imi intelektual i vyer ,kohe me pare kete situate parlamentare e krahasonte me nje pyetje retorike, nje situate te tille: Cdo te bente bota sikur nje ushtri me gjenerale te zot,te komandohej nga kapterre injorante.Perfundimi, katrahure e vertete, shprehej me keqardhje ai.
  Drejtimi e menaxhimi i cdo shteti behet nga intelektuale te dijeshm e me kapacitet te plote.
  Shqiperia e Kosova ka e do te kete keto potenciale, e pyetjes ku gjenden, i pergjigjem me plot gojen:ne popull e fatkeqesisht jo ne parlamentet e tyre.

Lini një Përgjigje te Profesori Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *