VIDEO qesharake/ Shikoni ku i fusin femrat hajdute mallrat

ddDy femra janë kapur nga kamerat e sigurisë teksa vidhnin në një market.

Ato i fusnin mallrat në të brendshme për të mos rënë në sy.

Por kur shitësit i kanë demaskuar, ato janë detyruar të fusin duart poshtë dhe të nxjerrin çka kishin vjedhur.

Nuk dihet ku ka ndodhur ngjarja, por video eshte shperndare ne Liveleak duke u pare me shume se 100 mije here.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO qesharake/ Shikoni ku i fusin femrat hajdute mallrat”

  1. KAR BUNARA says:

    NE BRAZIL KA NDODH E KENI TE VIDEO ORIGJINALE! HAPINI SYTE MIRE!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *