Deputetja e PD: Një nga çiftet më përrallore të dasmës mbretërore. Love to Liri & Sali Berisha

Sali Berisha ka qenë një nga të ftuarit e dasmës së Leka Zogut, bashkë me gruan e tij.

Deputetja seksi e PD-së, Arbjola Halimi, nuk e ka përmbajtur dot veten, kur i ka parë.

Ajo ka postuar një foto të tyren, duke shkruajtur:

“Një nga çiftet më përrallore të dasmës mbretërore. Love to Liri & Sali Berisha”.

Shumë mund ta konsiderojnë këtë si një b…lëpirje, por ky status mund t’i sigurojë asaj edhe një mandat tjetër si deputete.

Tashmë në PD e kanë kuptuar se për t’u bërë deputet, mjafton të mburësh Saliun dhe të mbrosh fëmijët e tij.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/arbjola-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/03\/arbjola-1.jpg","attachment_id":455448},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-liri-150x150.png","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-liri.png","attachment_id":563568},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-3-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/berisha-3.jpg","attachment_id":563569},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/Arbjola-Halimi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/08\/Arbjola-Halimi.jpg","attachment_id":534952},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/01\/arbjola-halimi-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/01\/arbjola-halimi.jpg","attachment_id":440808},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/arbjola-1-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/06\/arbjola-1.jpg","attachment_id":503709}]

18 komente në “Deputetja e PD: Një nga çiftet më përrallore të dasmës mbretërore. Love to Liri & Sali Berisha”

 1. turpi i botes says:

  wow, wow cfare cifti , njeri me idjot se tjetri,

  1. Grigor says:

   Ne fakt nuk ka faj lulka. Çift përrallash janë. Tani, do thoni qe janë përralla me mbret. Vërtet që një princush fallco po martohej, do thoni ju, por une nuk jam dakord. Që përrallë, përrallë ishte, edhe mbret kishte, por Saliu dhe Lirija kishin rolin e shtrigut dhe te shtrigës. Tani, si përfundojnë shtriganët dhe shtrigat në përralla? Ja kete nuk na e tha kjo lulka e Halimit, por une besoj se nuk ka fëmijë qe nuk e di këtë.
   Halime harro PD-enë
   Se Berishë Pashanë e prenë

   Punë mushkash – ca me kater këmbë, ca me dy këmbë.

 2. andromeda says:

  Kushedi se ç’putanë e ndyrë është kjo që flet marrëzira vazhdimisht.

  1. arbereshi says:

   Yxhym KATUNARIA yxhym. SALIU i shtremet per hall kjo thatucka e shtremet per mall,Muli po Katunar garip, ajo bualli i Vlores lere mos e pyt, shkurt hesapi PD partia e kryekatunareve

 3. mmoisiu says:

  Me e bukura eshte tek foto Nr 6 ,me dicituren “Kulla ku u mbars Sheqerja me Serbin dhe lindi klyshi i vogel Karaxhixh “

 4. harillaqi says:

  Eh i shkreti Sali.Shkoi ne dasmen e princit,se nuk u be dot mbret ne 1994-en.Mire qe nuk u be mbret me ate kushtetute atehere qe ja hodhen ne kosh,por nuk u be as prift.I shkreti vdiq per nje çik mbret. Apo nuk eshte i pamshem.Perri.Pa le Liria, si kunadhe,te mere me qafe.

 5. Samiu says:

  Kam nje verejtje per ju TEMA… perse e paraqisni si dy gjera te kunderta b…lepirjen me sigurimin e nje mandati tjeter si deputete, duke i ndare me lidhesen kundershtuese “POR”…. ato shkone kaq shume mire bashke sa asgje tjeter ne kete politiken tone te p..rdhur…. (ha ha ha …….ha)

 6. luli says:

  shife kush thote ajo dhe mbiemrin e vet e ka haljaime

 7. Familja kuceder e shqiptareve.
  kryqezimi serbo-turk,polli nje sypeshkaqen,dhe nje hunderre.

 8. Nostradamus says:

  Nuk mbaruan kuçkat ne kete vend. Putane e mutit.

 9. shqip says:

  po mire, a mund te thuhet seksi per kete viktimen tek foto e pare? ju qofshi per epitetet aspak te pershtatshme per nje kellire qe vetem gje te hijshme nuk ka, as ne trup, ne mendje jo e jo. te foto 3, zonja me kujton nje grua koreane qe ishte martuar me nje prift zezak. behet fjale per nje qe papa e kishte çkisheruar. ndersa ai burri per krah paska ik si torra e pizes. nuk e di eshte foto e rastesishme, apo edhe nul moka ka qene ne dasem? po nga hapi duket se po shpejton per te ngrene gjell pasanikesh. ne fakt do habitesha po te mos e kishin ftuar edhe nulin. tamam dasem per shpellare. nuk e lash rastesisht per ne fund. po duket se ato tre femrat kane bere foto te vila me gure e baca saliut. mqs keto enverin nuk e kane arritur, ose kane qene te vogla, ne shqup i kane instruktuar mbi vizitat ne shtepite muze te komandantit legjend-shpellar . shume bukur. partia do ju vleresoj edhe me nje mandat tjeter. ç’jane keto atavizma more? po na e shemtoni natyren e jeten me keto specie qe edhe te nderrojne shtate lekure, aristokrate nuk behen kurre.

 10. JIMMY says:

  koka SALES DYKATSHE SI AYTOBUZAT E LONDRES HAHAHHAHAHH

 11. roni says:

  Wow,, hajde kaqole b**** leperise rekordmene hajde,,,, sigurisht cift perrallore jane per ty moj e semure mendore,,,, sepse edhe pse nuk vlen as per te lare halete e reparteve ushtarake je deputete,,,, dhe sigurisht do qe te jesh edhe prape edhe prape,, sepse kete bote keshtu e koncepton,,,,,lepi jarget e te marrit dhe behu me flatra per ta lavderuar ate,,,, jepi jepi se e ke te garantuar karieren si sahanlepirese

 12. mirel says:

  O iu lumte bytha
  E kane degjeneruar kete popull qe rri e ha dru si legen dhe i ben sehir krimineleve.
  Qe nga ky morri i zogut. Keta fare lavirash kane prure serbet per te vrare shqiptaret, kriminelet i vene n3 dasem.
  Dhe kryekurva kryemadhe lete veje, po kryetari i parlamentit te Republikes ckerkon?
  Po hajt krye kriminelet dhe kryekurvat bashke.
  Kosh i ndyre plerash

 13. maximus says:

  e nxorret prape kete skrofken e pd-se, femer me te peshtire s’kam pare ndonjehere, po kjo qenka dhe bythelepirese, yyyyyyyyttttttttt mos ardhshi kurre ne pushtet ju felliqesira , llumi i shqiperise, ja hodhe EDI RAMA, sa te jene akoma ne pd, si kjo fytyra e shpifur ketu, do rrish gjate ne pushtet, kjo çeta e pd-se me iriton pa mase edhe vetem duke i pare dhe duke lexuar e degjuar se ç’faree broçkullash flasin

 14. Baxhanaku i Gerdecit says:

  Te dy serbe jane,njera eshte vajza e Milices dhe saliu eshte djali i partizanit serb,qendruar ne kullen e Vicidolit ,me 1943,
  prandaj i duket deputetes-drane,se eshte cift i bukur.

 15. genci says:

  Si binjaku i orangu tangut me duket!

 16. Ilir says:

  Po që vëllai i kësaj Arbiolës është hajdut xhepash e dini? ARBEN HALIMI (Beni i zi)quhet, pyesni këtë të doni në Cërrik, e njohin të gjithë, ka lënë nam në Greqi… është kapur gjithë ato herë dhe ka bërën dhe burg, verifikojeni po të doni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *