E-maili i Wikileaks: Vatikani e di që ka alienë…

alienJashtëtokësorët duan të ndihmojnë njerëzimin, por kanë frikë tendencat e dhunshme të njerëzve“.

Kështu mësohet se thuhet nga disa email-e të menaxherit të fushatës së Hillary Clinton, të publikuara nga WikiLeaks.

Gara hapësinore po nxehet (…) pa dyshim që jemi më afër se kurrë një lufte hapësinore. Pjesa më e madhe e satelitëve që rrotullohen rreth Tokës i përkasin SHBA-së, Kinës dhe Rusisë dhe testet e fundit të armëve anti-satelitore nuk e lehtësojnë faktorin frikë”, shkroi në vitin 2015 astronauti i ndjerë amerikan Edgar Mitchell në një e-mail drejtuar shefit të fushatës së demokratëve, John Podesta.

Sipas Mitchell, “inteligjenca jashtëtokësore jo e dhunshme që vjen nga një univers i afërt po përpiqet të ndajë energji nga pika zero me planetin tonë, por nuk do të tolerojë asnjë formë dhune ushtarake në tokë apo në hapësirë”.

Ish astronauti i NASA-s gjithashtu shprehet se Vatikani është në dijeni të ekzistencës së inteligjencës jashtëtokësore.

Në emaile ai i kërkonte stafit të kandidatit demokrat një takim për të diskutuar mbi zbulimin e kësaj çështjeje.

Nuk duket rastësi që në fillim të këtij vitit menaxheri i fushatës së tanishme të kandidates demokrate e bindi Hillari Klintonin që të deklasifikonte arkivat mbi UFO-t, nëse fiton zgjedhjet presidencial të SHBA-së.

REMOTE_ADDR:[]

14 komente në “E-maili i Wikileaks: Vatikani e di që ka alienë…”

 1. Alieni saldator says:

  Parlamenti I Federates se Jashtetokesoreve dhe Keshilli I Sigurimit I Unionit te Alieneve te Rruges se Qumeshtit, kane dale me nje deklarate te perbashket per shtyp ku denojne dhunen ne Siri dhe thirrjet raciste te kandidatit Trump. Ata kane theksuar se nuk do te tolerojne “asnje forme dhune ushtarake” ne toke, ajer, uje, apo ne pi… te Arushes se Vogel qe eshte ngjitur me Arushen e Madhe! Ne te kundert, theksojne ata, Federata e jashtetokesoreve dhe Unioni I Alieneve nuk do te “ndajne me energji nga pika zero” nepermjet kabllit hapesinor!
  Ahh medet per ju qe botoni cdo idiotesi qe gjeni ne google, vetem per ca klikime me shume!!!!!!

 2. alienac says:

  kur te vine alienet ne albanistan do lexojne kete shkrim dhe mjere ti o gazekar …..

 3. kozmo says:

  Jane bere shume teste me njerez te ndryshem ,si ato te shkolluar dhe te pashkolluar .Persa i perket alineve
  qe te gjithe besojne ,qofte dhe nje balon ne forme disku te fluturoj ,e marrin per alien .

 4. ET says:

  Alieni Saldator je i vetmi qe me ke bere te qesh sot 🙂

 5. ET says:

  Alieni saldator,je i vetmi qe me ke bere te qesh sot 🙂

 6. Ufologu says:

  Mqs vatikari e di qe ekzistojne aliene tja ua percjedhi ne meshen e se djeles besimtareve te tyre.

 7. Shen Thomai says:

  Per alienet toka eshte si nje kopsht zoologjik kur vine ne fundjave me familjet per te kaluar weekend. Nder kafshet me te preferuara te tyre jane shqiptaret .

 8. Alieni dixhital says:

  Si do ia bëjë Vatikani me këto alienët që mund të mos kenë trajta njerëzore? “Zoti e krijoi njeriun me shembëlltyrën e vet”, po alienët kujt zoti duhet t’i ngjasojnë? Hall i madh për Vatikanin që do t’i duhet të ndryshojë dhe ikonografinë e vet për të futur dhe shëmbëlltyrat aliene. Dhe ky Papa Françi e ka pohuar me plot gojën ‘ne jemi të gatshëm t’i pranojmë dhe bile ti pagëzojmë’ . Sa për të qeshur.

 9. tfgs says:

  kur te vin alienet do japin leka per tu bere jashtetoksor dhe do ndertojne varre per te krijuar vorioufon ne Shqiperi. Me vjen keq per janullen por per 400 evro behem vorioufo dhe une.

 10. maximus says:

  do ishte fatkeqesi qe ne gjithe kete galaksi te ishim te vetem, dhe ne vend qe ta mbronim kete planet , po e shkaterojme ate me duart tona, une hyj tek ata qe besojne se ekzistojne jete te tjera ne kete galaksi

 11. Arusha e Vogel says:

  Alieni Saldator,

  Po pse ne pi… te Arushes se Vogel dhe jo ne Pi… te Arushes se madhe? Apo Arusha e madhe mos eshte Trans? Apo mos je

  gje ndopak pervers ti ?!!!! Iiiiiiiiiiiiiiiiiii sa i keq!

  Cfare lajmesh po lexojme, na shkrite gazit.

 12. Lleshi says:

  Alieni Saldator
  Te pershendes shum je njesh me ke ba per vete me shkrimin tend ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *