FOTOT/ FB i ç’aktivizon llogarinë nënës që ushqente me gji, cilëson foton tepër erotike

Një nënë kishte postuar një foto duke i dhënë gji dy fëmijëve, por nuk e kishte menduar atë që do t’i ndodhte.

Facebook i ka ç’aktivizuar llogarinë për shkak të fotos, e cilësuar sipas tyre erotike.

Rebeka Wanosik ushqeu fëmijën e saj dhe një fëmijë tjetër, për të ndihmuar një person që nuk e njihte.

“Një mikesha ime më çoi një sms. Më kërkonte të ushqeja foshnjën e një gruaje që po kryente një operacion të vështirë. Natyrisht që pranova dhe e bëra me kënaqësi dhe këtë moment mendova ta ndaja me miqtë, por nuk e imagjinoja se FB mund të më ç’aktivizonte llogarinë”, tha ajo.

Shumë përdorues në rrjet i dhanë të drejtë dhe e cilësuan diskriminues veprimin e FB.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-123-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-123.jpg","attachment_id":"563761"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-125.jpg","attachment_id":"563762"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-117-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-117.jpg","attachment_id":"563763"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-126-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-126.jpg","attachment_id":"563760"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-106-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-106.jpg","attachment_id":"563764"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *