FOTOT/ Historia horror: Nëna lë dy meshkuj të përdhunojnë e vrasin vajzën, në ditëlindjen e saj

Një histori që ka tronditur Ameriken por edhe mbarë botën.

Një nënë në Nju Meksiko ka lejuar dy meshkuj që të përdhunojnë vajzën e saj në ditëlindjen e dhjetë dhe ta masakrojnë më pas.

Michelle Martens u njoh me Fabian Gonzales në një uebsajt dhe e ftoi në shtëpi ku ai shkoi me një kushëri.

Ajo i lejoi të përdhunonin vajzën e saj dhe ta vrisnin më pas.

20 minuta pasi i vranë vajzën, ajo bëri seks me të dy ata.

Trupi i të miturës u gjet i braktisur në një apartament nga policia e cila pas hetimeve gjeti fajtorët e krimit makabër.

Ngjarja ka ndodhur në 23 gusht dhe tashmë nëna e të miturës dhe dy agresorët janë duke u përballur me akuza të ndryshme.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-119-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-119.jpg","attachment_id":"563815"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-128-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-128.jpg","attachment_id":"563812"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-125.jpg","attachment_id":"563813"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-127-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-127.jpg","attachment_id":"563814"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-108-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/web\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-108.jpg","attachment_id":"563816"}]

7 komente në “FOTOT/ Historia horror: Nëna lë dy meshkuj të përdhunojnë e vrasin vajzën, në ditëlindjen e saj”

 1. mirel says:

  Gazekare. Ku eshte New Mexico?

 2. TARRASI says:

  Kjo ka ndodhur ne USA.
  “New Mexico” ndodhet ne SHBA.

  Te pakten ne USA keqbersit kapen dhe marrin denimin e merituar.

  Po te ishte ne Meksike apo ne Shqiperi denimi do merresh ne baze te pasuris qe keta keqberes kane. Ose nuk nuk kishin per tu zbuluar detajet kurre.

 3. Lajme per antikapate says:

  Mos keni lujt mendsh qe jepni perdite keshtu lajmesh idiote ? Apo s’keni cfare te botoni ? Ju lutem shume behuni me serioz.

 4. Black jack says:

  Mother fuckers Latinas pussy

 5. Askushi says:

  Boll me keto lajme. Na hapet barkun. Meo a e ke idene se cshkruhet ne kete gazete apo jo?

 6. Spartaku says:

  Duke patur parasysh kete ngjarje makabre,lin pyetja,A KA ZOT?Nqs ka, pse i lejon keto?

 7. Tony says:

  VETEM NE AMERIKE NDODHIN KETO
  NJEREZ TE DEGJENERUAR DROGAXHINJ

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *