FOTOT/ Ndan gjuhën në mes dhe ngjyros sytë, por tani rrezikon shumë

Një femër e fiksuar pas tatuazheve mund të humbasë shikimin për shkak të çmendurisë së saj të fundi.

Sara Night, 32 vjeç nga Londra, është një artiste tatuazhesh.

Ajo ka dhjetra tatuazhe në trup, por nuk u mjaftua me kaq.

Pasi ndau gjuhën në mes ajo ka lyer bebet e syve me anë të kirurgjisë me lazer.

32-vjeçarja thotë se procedura nuk ishte e dhimbshme.

Por sipas mjekëve ajo shumë shpejt mund të humbasë shikimin.

Pavarësisht lutjes së mamasë së saj, 32-vjeçarja britanike nuk rresht së lyeri trupin e saj.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-125-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d1-125.jpg","attachment_id":563730},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-122-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d2-122.jpg","attachment_id":563731},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-124-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d3-124.jpg","attachment_id":563732},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-116-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d4-116.jpg","attachment_id":563733},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-105-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d5-105.jpg","attachment_id":563734},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-90-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d6-90.jpg","attachment_id":563735},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-86-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d7-86.jpg","attachment_id":563736},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-74-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d8-74.jpg","attachment_id":563737},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-68-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d9-68.jpg","attachment_id":563738},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-62-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d10-62.jpg","attachment_id":563739},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-44-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2016\/10\/d11-44.jpg","attachment_id":563740}]

1 komente në “FOTOT/ Ndan gjuhën në mes dhe ngjyros sytë, por tani rrezikon shumë”

  1. Giasou Janulatos Alvanoarxidoglyftis says:

    Nje ndjekese e denje per satanin janullatos

Lini një Përgjigje te Giasou Janulatos Alvanoarxidoglyftis Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *