VIDEO/ Perversi i fut duart vajzës, reagimi i saj është befasues

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp

Një pervers në Kinë tentoi disa herë t’i fuste duart një vajze në tren.

E mërzitur ajo më në fund vendosi të reagojë duke i thënë një dru të shëndetshëm.

Video ka bërë xhiron e rrjetit dhe shumë përdorues kanë komplimentuar reagimin e vajzës.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Whatsapp
REMOTE_ADDR:[]
        
        Loading...
        

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *