VIDEO/ Rama pajtohet me Tom Doshin?

Kryeministri Edi Rama duket se është pajtuar me deputetit Tom Doshi, i cili ishte pjesë e grupit parlamentar të partisë që ai drejton.

Ditën e sotme ata janë para përkrah njëri-tjetrit në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit, duke pritur Dom Ernest Troshanin, i cili dy ditë më parë u shpall kardinal nga Papa Francesku.

Në një video të siguruar nga News 24 duket se, kryeministri Rama ka bërë pjesë edhe Tom Doshin pjesë të delegacionit zyrtar që do të priste në Rinas kardinalit Dom Ernest Troshani.


KARDINALIN E PRET TOMA ME EDIN by trelosjermatis

REMOTE_ADDR:[]

10 komente në “VIDEO/ Rama pajtohet me Tom Doshin?”

 1. ihaaaa says:

  shisha rebt ………pulici me matarr……..n’vne ska ren…….

  1. Adriatik says:

   Kristianet katolik nuk mund ti zene bese nje te pabesi si ed drama.

 2. dritan says:

  mos hidhni kso vidiosh se bani me zemer saliun se deri tash nuk ka fol per tomen por tash fidhon e thot hajdut e tjera e tjera .

 3. Kanabisti says:

  Pae habiteni ai e mban mire me nentoken ! Plus po vine edhe zgjedhjet dhe duhen leka per fushate se do blihen njerzit ! Apo ska rene cmimi i votes ne 20 euro! Mjere ju qe hani mut ne ate vend! Ju befte mire muti dhe rama se njesoj jane

 4. joel shkodra says:

  I duhet emri i Tom Doshit si katolik e kushedi çfare njohjesh e lidhjesh ka me kardinalin e ardhshem. Pra, nuk e ka marre kot!

 5. Toma says:

  Ne fakt nuk i besoj as une vetes se Rama eshte kaq pa vetevleresim , i paburre e legen. Qiji nanen e te therrasin babe . Kollaj puna tij po me ambasadorin e kam pak pick. Zot bane anderr..

 6. Lu says:

  Si nuk i vjen turp ketij rames aman, si pret meshtarin me nje kriminel ne krah

 7. mirashi says:

  Te kishte nja kater a pes si Rama, vendi nuk do ishte ky qe eshte, por te gjithe jane bere bordello e veglave qorre te injorances

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *