VIDEO/ Rama sërish me stemën e flamurit italian në xhup. Italiania e përgëzon. Ja si i përgjigjet ai

Në takimin që ka zhvilluar me fermerët në Manzë të Durrësit, kryeministri Edi Rama ka qenë me një xhup që kishte sipër flamurin italian.

Një gjë e tillë u vu re edhe gjatë ndeshjes së Shqipërisë me Spanjën në “Loro Boriçi”, ku ai gjithashtu kishte stemën e flamurit italian në xhup.

Kjo gjë nuk i ka shpëtuar një shtetaseje italiane që ka qenë në takimin e sotëm.

“Më falni që flas italisht, por njohuritë e mirë në gjuhën shqipe janë të limituara. Komplimente për xhuboksin. Është shumë i bukur, dhe ju shkon shumë”, u shpreh gruaja italiane.

“Është e Buffon”, tha kryeministri Rama.

“Ma mori mendja se është origjinale”, tha italiania


20161011-173755 by PanoramaVideo

REMOTE_ADDR:[]

13 komente në “VIDEO/ Rama sërish me stemën e flamurit italian në xhup. Italiania e përgëzon. Ja si i përgjigjet ai”

 1. qytetari says:

  A mund ta dime nese Renzi ka shkuar ndonjehere ne stadium kur luan Italia me xhupin e Iniestes? Pse kaq karafil ky yni?

 2. Tafik Tafiku says:

  Hajd BUDALL hajd…me te bo Buffon xhupin e Italise e ne ven ta vesh ne mur nkornize,e vesh per tangerllik……. po kokrra e halabakut ngele mer sallom i gjate………………..te kam dhi mu ne Juventus te kam dhi. Skam pa ala ni juventin te qut.

  Se harrova Forza Inter AMALA

 3. ☆Gopisti i NSHRAK-ut☆ says:


  @ K.M. Rama

  “Është e Bufon “,
  Sa mirë ja the
  Mushka i do drutë
  Dhe ti bufon Je!
  .
  Je tamom o lale
  S’e ndjek protokollin
  As me Katunarët
  As kur shef futbollin.
  .
  Veç kujdes Edvino
  Mos të prishet nuri
  Kur ti fali rrobet
  D.V. Tyson Furi!
  ???

 4. CIA operativ says:

  o ed!
  po paraqitesh si trap mer?!
  c oshtr kshtu me ty?!
  Ed Bufon!! ed bufi mo!
  rri er trap e sillu mir se s ke mosh ti me u sjell si n 1987 kur me nji pal xhinse pallohej p!dhi me I mir!
  po m dukesh si ata indigjenet e amerikes qe I genjeu kristofor kolombi me ca rruaza kallcucu dhe jua merrte pronat masanej.
  e kujt I plas hajdari se osht xhupi bufonit
  ne dum shtet mer torrollak s dum rrumpall hajgare katuni.
  ec er sillu mir si lider shteti e jo si cun bythpamuk bulevardi qe kur e kapin me nanji qoshe mas nji shpulle fillo e qa si goc virgjnesh kur I shkerdhejn virgjnin.
  shteti ka nevoj per burra dhe jo per ballerina me brek dhe xhupa firmato.

 5. Jurentedamllaja says:

  Saliu kriminel,ky Rama psikopat,si nuk erdhi nje kryeminister normal ne kete vend!!!

  1. Lugati says:

   O lugat je i lumtur a t kan fal xhup e vesh me ja tregu miletit..ec aty ripjellja va kryetari keni per ta pas zili

 6. corape kuqi says:

  Psikopat me kartele. Keshtu ka qene i ri rrugeve te tiranes, halabak problematik. Keshtu ka ngelur.
  Idiot

 7. kOCI SELFO says:

  Eshte menyra qe Rama kerkon te komunikoje me Italine fqinje qe po kap perdite droge nga Shqiperija. Po ashtu edhe nje mesazh kunder vizites se presidentit shqiptar ne Itali. Thote qe eshte me katolik se papa. Pra me italian se italianet. HA…AAA Per ne Itali do ti duhet gjithmone vize shengen e e documenta sado qe te mbaje stemen.

 8. Cudia says:

  Te pakten deri tani Edi eshte me i sakti. Ti o popull qe shan Edin, a ke ndonje tjeter me te mire se ai…? Njerez plehra qe vetem te shani dini. Saliu ua futi ne byth kallashnikovat dhe te gjithe ulet kokat. Gazetat e pavaruara nuk ekzistonin kurse tani qe kane lirine e duhur u japin genjeshtrave sa te mundin. Popull kot!

 9. Raimond vlonjati says:

  Bufi i Shqiperise

 10. vlora.al says:

  fendurine ,qelbesire dhe arrogant

 11. Arjan says:

  Ne vazhden e tij idiotesirave si mbetjet dhe xhupi me stemen e flamurit italian ,ka ik per lesh mjere shqiperia se ku ka rene me udheheqes plehra .

 12. Na bashkoj kenga popullore says:

  Nuk e kuptoj nga shum komentus qe shprehin kaq urrejtje per kryeministrin vetem pse mban nje xhup veshur me flamurin Italian,o neve na duhet nje kryeminister si Erdogan vetem ai mund te kryej pun ne Shqiprin ton te dashtun apo te mallkume

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *