VIDEO/ Tradita e çuditshme: Dhendri u fut duart shoqërueseve të nuses

dhendriKjo video e filmuar në Ontario, Kanada, është tejet e çuditshme.

Një dhendër prek femrat e ftuara në dasmë nga kofshët.

Bëhet fjalë për një traditë të vjetër polake.

Mes femrave është edhe nusja e tij.

Dhendri me sytë e mbyllur duhet të gjejë me prekje kush është nusja e tij.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Tradita e çuditshme: Dhendri u fut duart shoqërueseve të nuses”

  1. qorri me motor says:

    Kam shume respekt per popullin polak dhe grate polake qe nuk te cajne trapin si shqiptaret tona cika sterralli. Ku je o gopist i NSHRAK-ut.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *