VIDEO/ Trump dhe Clinton i “këndojnë” njëri-tjetrit

trumpDebati Trump-Clinton i dy ditëve më parë nuk ishte në lartësinë e duhur dhe mund të thuhet që zhgënjeu pritshmëritë.

Ama në rrjet kanë mundur të dëfrehen me të duke krijuar parodi dhe montazhe të ndryshme.

Në një prej tyre, dy kandidatët “këndojnë” kolonën zanorë të filmit “Kërcim i Pistë”.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *