Berisha njofton hyrjen në Tiranë, të një droge me emrin Krokodil

berishaSali Berisha thotë se në Tiranë ka hyrë një lloj e re droge.

Sipas tij, ajo quhet Krokodil dhe është vdekjeprurëse.

Më poshtë postimi i plotë i Berishës.

Qytetari dixhital informon:

Te dhena tronditese per llojet e drogave qe perdoren ne lokalet e Tiranes nder to droga vdekjeprurese Krokodil qe u njoftua ne emisionin Stop te TV Klan. sb

“Pershendetje Z.Berisha

Mbrem u dha nje kamera e fshehur tek emisioni STOP ,ne nje lokal ne tirane qe shisnin drogra te ndryshme por ma zuri veshin njera qe quhet Krokodil . Une kam pare emisione ne france te bera ne rusi per kete lloj droge .Dhe nese ka ceshtje neser per tu diskutuar ne parlament eshte kjo sepse eshte nje droge qe kur e fillon diten e pare pas 2 vitesh je i vdekur prandaj e ka emrin keshtu sepse lekura ne fillim mer ngjyren e gjelber pastaj kalbet dhe sulmon organet e trupit.Kjo lloj droge behet me perzierjen e medikamenteve me benzinen dhe injektohet sapo behet perzierja . Perdoret ne shtet e varfera sepse nje doze kushton maksimumi 5 euro . Prandaj ju kerkoj qe te mereni seriozisht me kete ceshtje sepse cdo lloj droge eshte e keqe po kjo eshte e tmerrshme .Ta mari vesh Saje Qorri e Edvini se nuk ka vetem hashash tani po kan fut dhe drogen me te keqe ne glob .

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Berisha njofton hyrjen në Tiranë, të një droge me emrin Krokodil”

 1. Kola says:

  Ky qeni i helmuar duhet besuar, sepse njoftimet i ka nga Argita dhe nga UDB-ja.

 2. Kanabis says:

  P0 PA TJETER QE P0 QE E II0JIT KR0K0DII ME SYT E SHKEZENIT, ESHTE VDEKJEPRURES , KJ0 U VERTETUA NE GERDEC,

 3. k says:

  KURSE MUA MË REZULTON QË QUHET “PESHKAQEN”,

 4. Zani says:

  Kur do vdesesh or kriminel te shpetojme njehere e mire nga ty dhe qelbesirat e tua

 5. Darius says:

  hahahahahaha po Elefant nuk kishte.
  Shqiptaret kane 30 vjet me nje droge PINOKU qe quhet SB o rrrrrrrobqire,o qenie e modifikuar gjenetikisht.

 6. Oh oh says:

  Cfare nuk po kombinojne per pak delir, ne vend qe te shtrojne thyben aty e te bejne dicka produktive me jetet e tyre. E pastaj qahen se pse politikanet i kane sterr. Normal, kur je duke benzinosur venat me drogera te qelbura nga mengjesi ne darke, nuk ke se si te menaxhosh as politiken dhe ekonomine tende personale, e jo me te kerkosh standarte te larta per politiken dhe ekonomine shteterore. C’po ju rrjepin mire oh oh.

 7. Lal Prenga says:

  E mor Doktor MORTJA!
  Fort te dhimbset ai popull!
  Kot lodhesh dhe ti me me politike, nuk ke cfare tu vjedhesh me , vec brekeve e rrushit, por dhe ato nuk ti jep me njeri, ju duhen per vete!
  Armet i shite, detin po, shkollat serbe, greke e arabe po, bujqesine e zhduke, uzina, fabrika i shite per skrap! Cfare kerkon tani se nuk e kuptoj, kerkon ezkluzivitetin e kesaj droges se re??????!!!!!!!!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *