Durrës/ I vjedh shokut në makinë 60 mijë euro, në kërkim 27-vjeçari

policiaNjë 27-vjeçar është shpallur në kërkim pasi i ka vjedhur shokut të tij në makinë një shumë prej 60 mijë euro.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 5 në Durrës rreth orës 00.20 të së martës, ku shtetasi me inicialet K. O i ka vjedhur shumën A. M., 41 vjeç në mjetin tip Benz.

Të dy shokët kanë qënë në makinë dhe kur A. M ka dalë për një moment nga automjeti pretendon se shumën e parave ia ka marrë K. O.

Ky i fundit është shpallur në kërkim në akuzën e vjedhjes.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *