Majlinda Bregu thumbon Grida Dumën

bregu dumaDebati i djeshëm mes Grida Dumës dhe Henri Çilit, është shoqëruar me komente dhe ironi të shumta.

Kjo, për shkakun se Duma konsiderohet si një politikane që është sponsorizuar pikërisht nga Çili.

Por dje ata kanë qenë kundërshtarë, pasi Çili mbronte Ramën, ndërsa Duma e sulmonte.

Ky debat është ironizuar nga vetë deputetë të rëndësishëm brenda PD-së.

Fillimisht ishte Topalli, që e cilësoi si komedi, ndërsa më pas edhe Majlinda Bregu postoi një status “duke parë teatër”.

Duma ka qenë zëvendësja e Bregut në Ministrinë e Integrimit.

Por, ajo është katapultuar me shpejtësi në hierarkinë drejtuese të PD, çka ka shkaktuar polemika.

bregu

REMOTE_ADDR:[]

8 komente në “Majlinda Bregu thumbon Grida Dumën”

 1. lulja says:

  Te gjitha njesoj jeni moj koder mbas bregut…si ti , si grida si xhozka…
  merre me long se mishi u maru….

 2. lulja says:

  Te gjitha njesoj jeni moj koder mbas bregut…si ti , si grida si xhozka…
  merre me long se mishi u maru….

  Botojeni…mos kini frik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 3. lulja says:

  Te gjitha njesoj jeni moj koder mbas bregut…si ti , si grida si xhozka…
  merre me long se mishi u maru….
  Te till teater shohim edhe kur je ti e ftuar neper ekrane te ndryshme…

  Botojeni…mos kini frik !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. kopani says:

  Grida Duma eshte nje shembelltyre e te keqes ne politik berjen e P d , kesaj force te se keqes ne kete vend , vet ligesia poshtersia , babezia per pushtet te pa merituar , ender qe nuk ka per te ndodhur kurre . shume shpejt vota e shqiptareve do ti flake ne kazanin e mbetjeve te pa ricikluara .

 5. Vin says:

  A eshte shqip me thene “duke shikuar” apo “duke pare”. Cudi per nje ish gazetare me bo kshu gabimesh

 6. Znj.Majlinda ,me vjen keq per drejtshkrimin tuaj.Fjali pa kuptim dhe drejtshkrimi skandal.Apo nuk ka problem…mjafton qe ke dale figurante ne foto.

 7. MeteH says:

  HIENAT KUR NUK KAN PER TE NGRENE SHQYEJNE NJERA-TJETREN.KETO SI DHE VOKSHI E VLONJATJA THUTHUQE -ELMAZI NUK DEGJOHEN PER SHPIFJET E TYRE TE KAZANIT NJELLOI SI BABAI MOSTER I TYRE SALIU TE KULLES SE VIÇIDOLIT QE NUK SHKON ME PER ARSYET QE DIHEN.POR TE NE NGJARJET EDHE ME TE RENDA TRE DITE MBAHEN TE NDEZURA MANDEJ ARKIVOHEN.Z.DUMA GENJEU PLAKUN 85 VJEÇAR DHE I MORI BANESEN ME MASHTRIM.U THA PO NUK U.BE GJE.DHE GRIDA KANDIDOI NE DURRES SI BUKUROSHJA E HAZDIDUR E LULIT.POR DURRSI JA HOQI MAKJAZHIN E BUKURISE.E PRAP GRIFSHA ULURIN NGA FOLTORJA E SH.Q.U.P.PO NGA FOLTORJA E KUVENDIT A MUND TE DEGJOHET AJO??

 8. Nostradamus says:

  Grida kjo femer e shpifur, karrieriste e terbuar, njeri pa shpirt, mjere ai qe e ka prane. Ruajuni nga keta njerez qe dhe pa pushtet te çajne by..en e jo me te kene diçka ne dore.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *