VIDEO/ Polici i vë gjobë 20 mijë lekë, por pas ‘negociatave’ i merr 15: Ule mor dorën

Një i ri është ndaluar nga policia rrugore në Lezhë pasi ishte duke udhëtuar me automjetin me xhama të zinj.

Shoferi i ka dëshmuar se e ka me leje por sërish polici e ka gjobitur me 20 mijë lekë si fillim e më pas i ka marrë 15 mijë lekë.

E gjithë skena është filmuar edhe pse polici i ka kërkuar që ta fikë telefonin si dhe është përpjekur të fshihet nga kolegët teksa merr lekët duke i thënë shoferit që të ulë dorën ndërsa po ia jepte.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Polici i vë gjobë 20 mijë lekë, por pas ‘negociatave’ i merr 15: Ule mor dorën”

  1. lori2 says:

    Ja jep Rames polici ato leke, e dijme ne, e kemi pa vete… ja me keta kater sy!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *