VIDEO/ Shoferi i dehur i bën “xhiro” policit

policeNjë polici ndaloi dhe gjobit një shofer të dehur në Xuzhou të Kinës pasi theu rregullat e qarkullimit.

Por shoferi jo vetëm që kundërshtoi gjobën, por ngriti në ajër policin.

Shoferi i dehur e “shëtiti” për 2 kilometra policinë, para se të ndalonte.

Polici mori vetëm disa plagë të lehta ndërsa shoferi është burgosur.

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *