VIDEO/ Si ekzekutohej një spiun anti-komunist (18+)

spiaKjo video është hedhur në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.

 Ngjarja ka ndodhur në 1959.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO/ Si ekzekutohej një spiun anti-komunist (18+)”

  1. ........ says:

    TRADHTARET dhe antikomtaret nuk çfajsohen duke i then antikomunist deri sot komunistet i kan ruajtur territorin e shtetit vet dhe kan dhen gjakun per kombin e vet , antikomunistet tek ne quhen ishbashkepuntoret e nazifashizmit qe luftonin kra pushtusit kunder vendit te tyre ,pra tradhtaret e kombeve mos i ktheni ne heronj sikur gjoja kan luftuar komunizmin se kur filloj lufta nuk egzistonte komunizmi pse ata plera tradhtar u rreshtuan me pushtusin , dhe zogu antikomunist ishte vodhi arin e shtetit komplet dhe iku nga syt kembet si lepur ose si pler i fali shen naumin dhe shen stefanin serbis me qe e prun ne fron dhe luftuan kunder patriotve shqiptar dhe kta kurva antikomunist quhen sot, qe duke u fshehur si dobiça mas ksaj fjale kan buste ne tiran falin detin live , se kta kopila kurr nuk luftojn per kte vend por vetem e vjedhin e dhjesin dhe e shesin vendin e te parve tan , por jan te nerum se quhen antikomunist , ju ti rruani bolet atij sistemi qe kaloj se kishte burra te ndershem jo kurva hajdut e tradhtar si ju llumi kombit me psoudenimin antikomunist flliqsira te degjenerum.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *