VIDEO/ Si ekzekutohej një spiun anti-komunist (18+)

spiaKjo video është hedhur në LiveLeak dhe tregon se si ekzekutohet një spiun anti-komunist.

Ai ishte kapur në kryeqytetin Havanë dhe më pas u ekzekutua nga një skuadër pushkatimi.

 Ngjarja ka ndodhur në 1959.

REMOTE_ADDR:[]
                 Loading...